Kırmızı mini elbisesiyle poz veren Bahar Candan'dan olay yaratan göğüs frikiği - Son Dakika

Kırmızı mini elbisesiyle poz veren Bahar Candan'dan olay yaratan göğüs frikiği

14.06.2020 10:07

İşte Benim Stilim yarışmasıyla tanınan Bahar Candan, sosyal medyada yine gündem olmayı başardı. Kırmızı elbisesiyle poz veren Candan göğüs frikiği verdiği fotoğrafını Instagram'dan paylaştı. Candan ayrıca verdiği kilolarla da dikkat çekti.

1
Moda programı 'İşte Benim Stilim'de konuşmaları ve tartışmalarıyla yarışmanın en çok konuşulan ismi olan Bahar Candan'ın eski halinden eser kalmadı.

2
22 yaşındaki Candan, yaptırdığı estetik operasyonlar ve verdiği kilolarla bambaşka birine dönüştü.
3
Bahar Candan karantina döneminde fazla kilolarından kurtulup bir deri bir kemik kaldı. Ancak bazı kullanıcılar ise Candan'ın bu halinin photoshop olduğunu iddia ediyor.

4
Candan'ın yaptığı paylaşımlar ise herkesi hayretler içerisinde bırakıyor. Dekolteli mini elbiseli son pozunda göğüs frikiği veren Candan'a takipçilerinden olumsuz yorum yağdı.
5
Ayna karşısında yan dönerek poz veren Candan'ın karın bölgesinde oluşan boşluk ise hayranlarının "Hamile misin?" yorumlarını yapmalarına neden oldu.

6
Bir deri bir kemik kalan Candan verdiği kilolarla ilgili geçtiğimiz günlerde açıklama yapmıştı. İstanbul Havalimanı'nda görüntülenen Candan, "Karantina döneminde 57 kilodan 47 kiloya düştüm. Salgın dönemi boyunca evde hiç yemek yemedim. Bu benim ideal kilom" ifadelerini kullandı.

7
Bahar Candan, "Yıllar önce 'İşte Benim Stilim' yarışmasına katılabilmek için kilo almıştım" diyerek, itirafta da bulundu.
8
9
10
11
12

Son Dakika Kırmızı mini elbisesiyle poz veren Bahar Candan'dan olay yaratan göğüs frikiği - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (30)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement