Son Dakika Haberleri: Kırmızı Salon'un Sürpriz Konuğu

Kırmızı Salon'un Sürpriz Konuğu

7 yıl önce

Erdoğan'ın Amerika ziyaretinde Hakan Fidan sürprizi

1
Başkent Washington DC'de bulunan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Beyaz Saray'da akşam yemeğinde Obama ile bir araya geldi.
2
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan onuruna ABD Başkanı Barack Obama tarafından verilen akşam yemeğinde Erdoğan'a, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan eşlik etti.
3
Obama'nın evsahipliği yaptığı yemeğe ABD tarafından da Dışişleri Bakanı John Kerry ile Obama'nın Ulusal Güvenlik Danışmanı TomDanilon katıldı.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Beyaz Saray yetkilileri, servis düzenini Başbakan Erdoğan'ın hassasiyetlerini göz önüne alarak gerçekleştirdi. Fotoğrafta, diğer konuklardan farklı olarak bıçakların Erdoğan'ın önünde yer alan servis tabağının sol tarafında yer aldığı görülüyor.Haber Yayın Tarihi: 17.05.2013 12:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canan Karatay o besini öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! Başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ateşli oyuncudan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor