Son Dakika Haberleri: Kısa mesaj sonu oldu! Başka bir erkekle yatak pozları ortaya çıkan genç kız canına kıydı

Kısa mesaj sonu oldu! Başka bir erkekle yatak pozları ortaya çıkan genç kız canına kıydı

5 ay önce

İngiltere'de 17 yaşındaki Charlotte Guy isimli genç kız, başka bir erkekle olan yatak pozlarını, kazayla erkek arkadaşına gönderince kendini asarak yaşamına son verdi.

1
Charlotte'un konumu bulan polis, genç kızı St John Rigby kolejinin yakınındaki bir ağaca asılı halde buldu. Genç kız yaşamına son vermişti.

2
Newcastle Üniversitesi'nde öğrenim gören 20 yaşındaki Jack Hurst, kız arkadaşının gönderdiği mesaj karşısında şoke oldu.
3
Kız arkadaşının kendisine attığı mesajlardan şüphelenen Jack, hemen Manchester polisini aradı. Polis, Charlotte'nin konumunu belirlemek için genç kızın Snapchat hesabından yararlandı.
4
Genç kız, erkek arkadaşına her şeyi anlatmak için yüz yüze konuşmayı teklif etti ancak bu teklifi reddedildi.
5
İngiltere'de yaşayan 17 yaşındaki Charlotte Guy isimli lise öğrencisi, 2018'in Ocak ayında başka bir erkekle olan yatak pozunu arkadaşına göndermek isterken yanlışlıkla sevgilisine gönderince facia yaşandı.
6
Charlotte Guy'ın kanında yüksek dozda kokain ve uyuşturucuya rastlandı.
7
Genç kız bunun üzerine erkek arkadaşına, ''Ben korkunç biriyim, seni seviyorum, benden nefret ettiğini biliyorum, beni affet mesajı'' gibi bir yığın kısa mesaj gönderdikten sonra kendisini asarak yaşamına son verdi.Haber Yayın Tarihi: 13.07.2019 04:17 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!