Kısa mesaj sonu oldu! Başka bir erkekle yatak pozları ortaya çıkan genç kız canına kıydı - Son Dakika

Kısa mesaj sonu oldu! Başka bir erkekle yatak pozları ortaya çıkan genç kız canına kıydı

13.07.2019 16:17

İngiltere'de 17 yaşındaki Charlotte Guy isimli genç kız, başka bir erkekle olan yatak pozlarını, kazayla erkek arkadaşına gönderince kendini asarak yaşamına son verdi.

1
Charlotte'un konumu bulan polis, genç kızı St John Rigby kolejinin yakınındaki bir ağaca asılı halde buldu. Genç kız yaşamına son vermişti.

2
Newcastle Üniversitesi'nde öğrenim gören 20 yaşındaki Jack Hurst, kız arkadaşının gönderdiği mesaj karşısında şoke oldu.
3
Kız arkadaşının kendisine attığı mesajlardan şüphelenen Jack, hemen Manchester polisini aradı. Polis, Charlotte'nin konumunu belirlemek için genç kızın Snapchat hesabından yararlandı.
4
Genç kız, erkek arkadaşına her şeyi anlatmak için yüz yüze konuşmayı teklif etti ancak bu teklifi reddedildi.
5
İngiltere'de yaşayan 17 yaşındaki Charlotte Guy isimli lise öğrencisi, 2018'in Ocak ayında başka bir erkekle olan yatak pozunu arkadaşına göndermek isterken yanlışlıkla sevgilisine gönderince facia yaşandı.
6
Charlotte Guy'ın kanında yüksek dozda kokain ve uyuşturucuya rastlandı.
7
Genç kız bunun üzerine erkek arkadaşına, ''Ben korkunç biriyim, seni seviyorum, benden nefret ettiğini biliyorum, beni affet mesajı'' gibi bir yığın kısa mesaj gönderdikten sonra kendisini asarak yaşamına son verdi.

Son Dakika Kısa mesaj sonu oldu! Başka bir erkekle yatak pozları ortaya çıkan genç kız canına kıydı - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı