Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı - Son Dakika

Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı

20.04.2021 10:55

Güzel oyucu Fulya Zenginer, kısa şortlu pozunu sosyal medya hesabından paylaşınca olanlar oldu. Bir takpçisinin "Bacağınız kalın görünüyor" demesi üzerine güzel oyuncu çileden çıktı.

1
Ekranların yosun gözlü güzeli Fulya Zenginer sosyal medya paylaşımlarıyla gündem oldu. Oyuncu, Instagram'dan paylaştığı fotoğrafta bazı takipçilerinin, "Bacağın kalın görünüyor" yorumlarına cevap verdi.

2
Şu an 52 kiloda olduğunu belirten Zenginer, 47 kilo olduğu dönemdeki karesini yayınlayarak, "O zaman öyle bir çabam ve motivasyonum vardı ama şu an yok" diye yazdı.

3
Her zaman spor yaptığını belirten oyuncu, "Kendimi fotoşoplayıp size başka göstermek gibi bir kaygım yok. Benim olayım pahalı olmayan kıyafetleri güzel kombinlemek" dedi.
4
Fulya Zenginer Kimdir?
 Fulya Zenginer Kimdir?
Fulya Zenginer, 21 Temmuz 1989 tarihinde dünyaya geldi.
5
İlk ve orta okulu Zeytinburnu Nuri Paşa İlköğretim Okulu'nda tamamladı. Lise eğitimini Bakırköy Lisesi'nde tamamladı. Haliç Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nde okudu.

6
İlk rolünü Star TV'nin 2006 yapımı İki Aile dizisinde oynadı. Kanal D'de Küçük Kadınlar dizisinde Yeliz'i canlandırdı. Daha sonra Tövbeler Tövbesi'nde Fidan'ı canlandırdı.
7
Cine5'te yayımlanan Dizi Magazin'de konuk sunuculuk yaptı. Ayrıca 2009 yılında bir içeçek ve GSM firmasının reklamında oynadı. Benim İçin Üzülme dizisinde Buke karakterini canlandırdı. Güzel oyuncu son olarak Güzel İkili sinema filminde rol aldı.

8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bebek büyüklüğünde kurbağayı gören köylüler dondu kaldı Bu hastalık milyonda bir görülüyor! Uyuyunca haftalarca gözünü açamıyor Bikinisiyle poz veren Kim Kardashian ayaklarıyla dalga konusu oldu Kalp krizi iki can birden aldı! Önce anne sonra göğsündeki bebeği hayatını kaybetti Ölüm sayılarının rekor kırdığı Hindistan'da milletvekili şifa olsun diye inek idrarı içti
Advertisement