Kısa Süre İçinde Hızla Çöküp Tanınmaz Hale Gelen Talihsiz 20 Ünlü - Son Dakika

Kısa Süre İçinde Hızla Çöküp Tanınmaz Hale Gelen Talihsiz 20 Ünlü

20.06.2017 12:03

Yıldız isimler yaşlanmayı ellerinden geldiğince geciktirmek için servetler harcasalar da, bazen sonuç umdukları gibi olmayabiliyor. Karşınızda kötü yaşlanan talihsiz ünlü isimler!

1
Goldie Hawn
Goldie Hawn
2
Pamela Anderson
Pamela Anderson
Bir dönemlerin en güzel ve en çekici kadınlarından olan Pamela Anderson, genç görüntüsünü korumak için epey uğraştı, ancak ne yazık ki hep yanlış şekillerde... 42 yaşında olmasına rağmen halen 20'lerinde gibi giyinmesi ve davranması onu güzel değil, feci komik gösteriyordu. Buna bir de yüzüne yaptırdığı estetikler eklenince sonuç tam bir ‘plastik cerrahi' hüsranı oldu! Yaptığı ağır makyaja ise hiç ama hiç değinmiyoruz!

3
Kirstie Alley
Kirstie Alley
Kahverengi saçlar, renkli göz, harika bir fizik ve güzelliğin kelime karşılığı: Kirstie Alley! Alley'in yaşadığı değişim ilk olarak kilolarla geldi. Güzel oyuncunun hızla aldığı kilolar, yaşına yaş kattı. Alley, ardından saçlarını sarıya boyattı, makyaj tarzını değiştirdi. Yıllardır yaptığı ağır makyaj cildini iyice yordu. Adım adım gerçekleşen bu değişim onu daha yaşlı gösterdi. Her ne kadar kendi inkar etse de yaptırdığı botoks ve estetik operasyonlar onun doğal güzelliğini resmen yok etti.

4
Haley Joel Osment
Haley Joel Osment
5
Macaulay Culkin
Macaulay Culkin
Daha on yaşındayken dünyanın en tanınan çocuk starlarından biri olmayı başardı. Güzel yüzü ve tatlı tavırları sektörde kısa süre içinde kabul görmesini sağladı. Ardından pek çok çocuk star gibi aniden gözden düşüverdi. Uyuşturucu nedeniyle tutuklandı. 1 yıldan daha kısa süre hapiste kaldı. Zaten çökmüş olan Culkin'i bu hapis hali daha da geriye götürdü.

6
Mickey Rourke
Mickey Rourke

Gençliğinde yakışıklılığı ile pek çok kadının kalbini fetheden Rourke, ne yazık ki kendine çok iyi bakmadı. Sahip olduğu kötü alışkanlıklar da buna eklenince, Rourke adeta çöktü. Tanınmayacak bir hale geldi. Buna bir de geçirdiği tonla başarısız estetik operasyon eklenince, kendi yakışıklılığını kendi elleriyle yok etti.

7
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Daha 30 yaşında bile olmayan Lohan, bu listenin ilk sırasına hızlı bir giriş yapmayı başaran nadide isimlerden biri. Hızlı yaşam tarzı, kullandığı uyuşturucu maddeler, hapishane, rehabilitasyon, ailesel sıkıntılar ve daha pek çok sebep yüzünden Lohan'ın bedeni çok ama çok hızlı yaşlandı. Kırışıklıkları, ışığını kaybetmiş cildi, şişirdiği yapay dudakları ile Lohan, 30'larında olmasına rağmen 50'lerinde gösteriyor.

8
Kate Moss
Kate Moss

14 yaşında keşfedilen Kate Moss, şüphesiz ki dünyanın en ünlü süper modellerinden biriydi. Her marka onu istiyor, defilelerin baş mankeni hep o oluyordu. Partiler, hızlı yaşam tarzı, alkol ve uyuşturucular tıpkı işi gibi, hayatının merkezine oturdu.

9
Cameron Diaz
Cameron Diaz

Filmlerde doğallığı ile adeta büyüleyen biriydi Cameron Diaz. İlk yaşlılık belirtilerini fark eder etmez botoks yaptırmaya karar verdi. Ancak sonuç pek de umduğu gibi olmadı. Botoks uygulamasını tekrar yaptırmayacağını söyleyen Diaz'ın cildi yaşına göre çok daha hızlı deforme oldu.

10
Demi Moore
Demi Moore

Moore da ne yazık ki güzel yaşlanabilen isimlerden biri olmadı, olamadı. Derin kırışıklıklar, yorgun görünümü yaptığı makyaja rağmen kolaylıkla ayırt edilebiliyor. Asla estetik yaptırmadığını iddia eden Moore, özellikle Ashton ile ayrılığından sonra iyice çöktü. Üzüntü, onun o güzel yüzüne bir daha asla gitmemek üzere resmen yapıştı.

11
Brigitte Bardot
Brigitte Bardot
1950 ve 1960'lı yılların tartışmasız en güzel ve en çekici kadınlarından biriydi o: Brigitte Bardot. Güzelliği ile tüm dünyayı dize getirebilecek olan bu kadın, hiç de ondan beklenmeyecek bir şekilde yaşlandı. Hızlı yaşam tarzı nedeniyle hayat onu da gençliği ile cezalandırdı.

12
Carrie Fisher
Carrie Fisher
13
Britney Spears
Britney Spears
14
Micheal Jackson
Micheal Jackson
15
Leonardo Dicaprio
Leonardo Dicaprio
16
Meg Ryan
Meg Ryan
17
Renée Zellweger
Renée Zellweger
18
Sophia Loren
Sophia Loren
19
Mel Gibson
Mel Gibson
20
Donatella Versace
Donatella Versace

YORUMLAR
500

Son Dakika Kısa Süre İçinde Hızla Çöküp Tanınmaz Hale Gelen Talihsiz 20 Ünlü - Son Dakika


Advertisement