Son Dakika Haberleri: Kişilik ve Duyguları Olan Cinsel İlişki Robotları!

Kişilik ve Duyguları Olan Cinsel İlişki Robotları!

2 yıl önce

Öncelikle bu görüntülerin çocuklar için uygun olmadığını söyleyerek başlayalım... İlk cinsel ilişki robotlarını satışa sunan RealDoll şirketi, ürünler hakkında bilgi verirken, diğer yandan kullanıcılar aldıkları bu 'oyuncak'ların görüntülerini bir bir internette yayınlıyor.

1
Mirror'ın haberine göre şirket yaptığı bu özel robotlarda gelişmiş ilişki oyuncakları, kişilik türünü belirlemeye izin veren ayarlara sahip olacak. 18 ayrı kişiliğe sahip olacak bu robotlar yapay zeka ile sahibinden de zamanla bir şeyler öğrenecek!
2
Harmony AI isimli özel bir uygulama geliştiren şirket, yapay zekadan gücünü alıyor ve sahibiyle ilgili önemli bilgileri zamanla öğreniyor.
3
Bu şekilde 18 farklı kişilik özelliği kazanabilen bu ilişki robotları için ‘akıllı', ‘naif', ‘ateşli', ‘iyi kalpli' ve ‘mütevazı' gibi seçeneklerin, her bir seçeneğin de kendi ölçeği olacağı belirtildi.
4
Ayarlarda ölçek, oyuncağın ‘duygularına' ayar verecek.
5
Ayarlara göre hareket edip konuşan robotlar, sahiplerine aşık da olabiliyor.
6
Bu robotların erkek olanları da var.
7
8
9
10
11


Haber Yayın Tarihi: 17.08.2017 02:34 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Küçük Gelin dizisinin Zehra'sı şimdilerde güzeller güzeli bir genç kız oldu! Mucize tohum! Diz ağrılarından, tümöre; ölüm hariç her derde deva! Kalça kaldırma ameliyatı için Türkiye'ye gelen İngiliz turistin başına gelmeyen kalmadı! Helikopter turunda tesadüfen gördü! İzlanda'da 50 ceset kıyıya vurdu 29 yaşındaki gençten skandal itiraf: Yaşlı kadınlarla birlikte olarak haftada 56 bin TL kazanıyorum