Kıskanç Eşlerin Acı İntikamları - Son Dakika

Kıskanç Eşlerin Acı İntikamları

15.06.2018 07:31

İşte aldatılan öfkeli eşlerin inanılmaz intikamları.

1
Kocasının sevgilisini sokak ortasında evire çevire dövdü
Kocasının sevgilisini sokak ortasında evire çevire dövdü
Çin'de internette yayılan videoda kocasının kendisini aldattığını fark eden kadın, intikamını kocasının sevgilisinden aldı.

2
Kocasının sevgilisi olduğun kadını sokak ortasında acımasızca dövdü.

3
Sokak ortasında acımasızca dövdüğü kadını bir yandan da elbiselerini yırtarak rezil etmeye çalışan eşe bir kişinin de yardım ettiği görülüyor.

4
Hızını alamayan sinirli eş ardından makasla genç kadının saçlarını kesti.

5
Etraftakilerin şaşkın bakışları arasında yaşanan olay polisin gelmesiyle sona erdi.

6
7
8
Ünlü iş adamının, ayrıldığı model sevgilisi, hırsından lüks arabayı havuza attı.
Ünlü iş adamının, ayrıldığı model sevgilisi, hırsından lüks arabayı havuza attı.
Wall Street'in bilinen iş adamlarından Guy Gentile, Bahamalar'da tatilde olduğu sırada 24 yaşındaki model sevgilisi Kristina Kuchma'dan ayrıldı.

9
Genç kadın, sevgilisiyle olan ilişkisi yolunda gitmeyince hırsını çok farklı bir yoldan çıkardı.

10
41 yaşındaki eski sevgili evine geldiğinden fiyatı 100.000 doların üstünde olan Mercedes S400 arabasını arka bahçesinde, havuzun içinde buldu.

11
Arabanın havuzdan çıkarılması dört saatten uzun sürdü.

12
Aldatan eşinin arabasına çimento döktü.
Aldatan eşinin arabasına çimento döktü.
Rusya'da bir adam, kendisini aldatan eşine sıra dışı bir ceza verdi.

13
Eşinin arabasına çimento boşalttıran adam çevredekilerin şaşkın bakışlarına hiç aldırmadı.

14
15
16
17
18
19
20
Kendisini terk eden sevgilisini polis kılığında gözetim altında tuttu.
Kendisini terk eden sevgilisini polis kılığında gözetim altında tuttu.
İngiltere'nin Telford şehrinde çok ilginç bir kıskançlık olayı yaşandı.

21
Dijital ortamda polis kılığına giren Lauren Adderley adlı genç kadın, kendisini terk eden eski sevgilisini iki yıl kontrol altında tutarak başkalarıyla görüşmesine engel oldu.

22
Yönetici asistanı olarak çalışan Lauren (21) ve Mitchell (22), 2014 yılının Eylül ayında ilişki yaşamaya başlamıştı. Lauren, iki ay sonra Mitchell'ın ayrılmak istediğini söylemesi sonucu genç adama akıl almaz bir oyun oynadı. İlk olarak Mitchell'e eskiden işlenmiş olan bir suçun mağduru olduğunu söyleyen Lauren, genç adamdan kendisi lehine tanıklık etmesini rica etti. Her şey Mitchell'in bu teklifi kabul etmesiyle başladı.

23
Kıskanç genç kadın, ilk olarak “Robert Hay” sahte kimliğini kullanarak eski sevgilisiyle e-mail yoluyla konuşmaya başladı. Polis olduğunu söyleyen Lauren, genç adamı bir soruşturmanın içinde olduğuna inandırdı ve Mitchell'e sokağa çıkmasının yasak olduğunu söyledi. Genç kadın böylece Mitchell'in başka biriyle çıkmasına engel oldu.

24
Mitchell'in sosyal hayatına iki yıl boyunca darbe vuran Lauren, 2014 yılının Aralık ayından bu yılın Şubat ayına kadar üç farklı sahte e-mail adresi kullandı. Genç.adama e-mail üzerinden talimatlar veren Lauren; Mitchell'i çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri bara gitmesinin yasak olduğuna inandırdı. Böylece eski sevgilisinin başka kadınlarla görüşmesinin önüne geçen Lauren, söyledikleri yapılmazsa Mitchell'in hakkında yasal işlem başlatılacağını söyledi.

25
İki yıl boyunca bu yalana inanan Mitchell, sonunda bir iş arkadaşının tavsiyesiyle polise gitti. Böylece eski sevgilisi Lauren'in kurduğu oyun açığa çıktı. Lauren, olayın aydınlanması sonrasında, polis memuru rolü yapmak ve takip edip tacizde bulunmaktan 9 ay hapis cezası aldı. Lauren'in artık internet geçmişi silinemeyen bir bilgisayar kullanabileceğine karar veren mahkeme, genç kadının eski sevgilisini görmesini de yasakladı.

Son Dakika Kıskanç Eşlerin Acı İntikamları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Metin Yüncü'nün eski eşi, gizemli mesajı yıllar sonra ifşa etti: Kocan seni Songül Karlı ile aldatıyor Alemin Kralı Oben, sabahlığının düğmesini açıp pembe iç çamaşırıyla poz verdi Çobanın dağda bulduğu taş, bölgede tek bir şeyin varlığına işaret ediyor Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu