Kıskanç koca, sosyal medya fenomeni eşini boğarak öldürdü - Son Dakika

Kıskanç koca, sosyal medya fenomeni eşini boğarak öldürdü

2 ay önce

Hindistan'da bir adam, sosyal medyada yaptığı paylaşımlardan sonra fenomen olan karısını kıskandığı için vahşice öldürdü.

1
Hindistan'ın Rajasthan eyaletinin Jaipur kentinde Ayaz Ahmed isimli şahıs sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla fenomen olan eşi Reshma Magallani'yi kıskançlık sebebiyle boğarak öldürdü.

2
Reshma Magallani'nin öldürülmeden önce kocası Ahmed'le kıskançlık sebebiyle yaşadığı tartışmalar sonucunda, ailesinin evine sığındığı, dışarıda bulunduğu sırada tenha bir yerde kocası tarafından boğularak vahşice öldürüldüğü öğrenildi.
3
Magallani'nin cansız bedeni cinayetten 1 gün sonra çevre sakinleri tarafından bulundu.
4
Olayla ilgili soruşturma başlatan polis yaptığı açıklamada Ayaz Ahmed'in yapılan ilk sorguda cinayeti itiraf etti.
5
Polis, cinayeti Magallani'nin sosyal medyada popüler olmasını kabullenememesi sebebiyle işlediğini belirttiğini ifade etti.
6
Ahmed, çıkarıldığı ilk mahkeme sonucunda tutuklandı.
7
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 24.01.2020 03:21 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Telefonunuzda bu uygulama varsa derhal silin! Şarjınızı saniye saniye emiyor Sevgilisi çok kilolusun deyip terk edince, zayıflayıp güzellik kraliçesi oldu Hercai'nin Melike'si Aslı Samat'ın 173 kilo olduğu fotoğraflar ortaya çıktı! Hem kaliteli hem de ekonomik! Taylan Şef, Nusr-Et'e rakip oldu Kazdağları'nda dağcıların keşfettiği 5 tonluk 'uçan kaya'yı gören telefona sarılıyor!