Kıvanç Tatlıtuğ'a Nazar Değdi - Son Dakika

Kıvanç Tatlıtuğ'a Nazar Değdi

26.01.2011 13:19

1
Tatlıtuğ iki gün önce basketbol oynarken bağlarını kopardığını söylerken görenler "Kıvanç nazara gelmiş" dedi. Tatlıtuğ'un hayranları ünlü Oyuncuyla fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.Ünlü Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ"Titanik" ve "Avatar" filmlerine de imza atan Oscar'lı yönetmen James Cameron'ın yapımcılığını üstlendiği "Sanctumö filminin Los Angeles'taki galasına gitmek üzere geldiği Atatürk Havalimanı'nda tekerlekli sandalye ve koltuk değnekli olarak görüntülendi.
2
Tatlıtuğ,gazetecilere basketbol oynarken bağlarının koptuğunu söyledi. Kıvanç Tatlıtuğ, yönetmen James Cameron'ın yapımcılığını üstlendiği 'Sanctum' filminin galası için Los Angeles'daki galasına Lufthansa Havayolları'nın tarifeli uçağı ile Münih aktarmalı Amerika'ya gitti.
3
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde eşofmanı ve koltuk değneğiyle gelen Tatlıtuğ, birkaç gün önce basketbol oynarken ayak bağlarının koptuğunu söyledi. Los Angeles'taki galanın ardından özel bir davete de katılacağını anlatan Tatlıtuğ, herhangi bir film çekimine ilişkin teklif almadığını söyledi. Tatlıtuğ, hayranlarının fotoğraf çektirme isteğini kırmayarak bol bol fotoğraf çektirdi.
4
Pasaport işlemlerini yaptırmasından sonra ünlü Oyuncu, tekerlekli sandalyeye alınarak uçağa götürüldü. Tatlıtuğ, James Cameron'ın yapımcılığını üstlendiği, Türkiye'de ve tüm dünyada 4 Şubat'ta vizyona girecek "Sanctum adlı filmin galasına özel olarak davet edildi.
5
27 Ocak'ta Los Angeles'ta düzenlenecek galaya katılacak olan ünlü Oyuncu, Cameron'la hem de dünya yıldızlarıyla tanışma fırsatını bulacak. Cameron'ın, başta "Gümüş, "Aşk-ı Memnu ve "Ezel dizileri olmak üzere Tatlıtuğ'un rol aldığı yapımlardan görüntüler istediği öğrenildi.

Son Dakika Kıvanç Tatlıtuğ'a Nazar Değdi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Utancından dışarıya çıkamaz oldu! Meğer sebebi en sevdiği yiyecekmiş 18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü