Kıvanç Tatlıtuğ, Bond Kızıyla Oynayacak - Son Dakika

Kıvanç Tatlıtuğ, Bond Kızıyla Oynayacak

23.08.2010 13:27

1
Kıvanç Tatlıtuğ, Yeni Bond Kızı Eva Green'le Kamera Karşısına Geçecek.
2
Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi “Aşk-ı Memnu”nun Behlül'ü Kıvanç Tatlıtuğ, dizinin sona ermesinin ardından sevgilisi idil Fırat'la tatile çıktı.
3
Genç sanatçı, uzun süredir devam eden diziden sonra yeni bir projede yer almama kararı almış ve gelen teklifleri reddetmişti. Eylül ayında sevgilisiyle birlikte Londra'ya gidip eğitim almayı planlayan Tatlıtuğ, ünlü yönetmen Osman Sınav'dan gelen film teklifiyle kararını değiştirdi.
4
Sınav'ın ünlü yazar Elif Şafak ile birlikte hazırladığı “Suret - i Aşk” isimli filmin senaryosunu çok beğenen Tatlıtuğ, filmde Çocuk Esirgeme Kurumu'nda yetişmiş bir genci canlandıracak.
5
Filmde, son Bond Kızı Eva Green'in de oynayacağı belirtiliyor. Tatlıtuğ'un, Green'le birlikte oldukça romantik sahnelerde rol alacağı da belirtiliyor.

6
Kıvanç Tatlıtuğ'la kamera karşısına geçecek olan Eva Green, Bond filminde cesur sahnelerde rol almıştı.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Kıvanç Tatlıtuğ, Bond Kızıyla Oynayacak - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Polisliği bırakan genç kadın, çıplak fotoğraflarını satarak 13 milyon TL kazandı Günden güne eriyor! Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ın son hali korkuttu Rapunzel'e meydan okuyor! 15 yıldır saçlarına makas değdirmedi Su üstünde yürüyen sihirbaz kendini ifşa etti! Yaptığı hile şeytanın bile aklına gelmez 16 yaşındaki çocuk, hamile bıraktığı sevgilisini parçalara bölüp çöpe attı