Son Dakika Haberleri: Kıvanç Tatlıtuğ, Bond Kızıyla Oynayacak

Kıvanç Tatlıtuğ, Bond Kızıyla Oynayacak

10 yıl önce

1
Kıvanç Tatlıtuğ, Yeni Bond Kızı Eva Green'le Kamera Karşısına Geçecek.
2
Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi “Aşk-ı Memnu”nun Behlül'ü Kıvanç Tatlıtuğ, dizinin sona ermesinin ardından sevgilisi idil Fırat'la tatile çıktı.
3
Genç sanatçı, uzun süredir devam eden diziden sonra yeni bir projede yer almama kararı almış ve gelen teklifleri reddetmişti. Eylül ayında sevgilisiyle birlikte Londra'ya gidip eğitim almayı planlayan Tatlıtuğ, ünlü yönetmen Osman Sınav'dan gelen film teklifiyle kararını değiştirdi.
4
Sınav'ın ünlü yazar Elif Şafak ile birlikte hazırladığı “Suret - i Aşk” isimli filmin senaryosunu çok beğenen Tatlıtuğ, filmde Çocuk Esirgeme Kurumu'nda yetişmiş bir genci canlandıracak.
5
Filmde, son Bond Kızı Eva Green'in de oynayacağı belirtiliyor. Tatlıtuğ'un, Green'le birlikte oldukça romantik sahnelerde rol alacağı da belirtiliyor.

6
Kıvanç Tatlıtuğ'la kamera karşısına geçecek olan Eva Green, Bond filminde cesur sahnelerde rol almıştı.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20Haber Yayın Tarihi: 23.08.2010 01:27 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Otomobil alacaklar dikkat! Bu fırsatı kaçıran pişman olur, 20 gün kaldı Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım! Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor Bekaret sahnesiyle olay olan Zalim İstanbul'un Ceren'i, Twitter'da TT oldu Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba'nın, ABD'de siyaset okuyan kızının mesleğini duyan şoke oluyor!