Kıvanç Tatlıtuğ ile aşk yaşadığı iddia edilen Portekizli model Sara Sampaio, sevgilisiyle görüntülendi! - Son Dakika

Kıvanç Tatlıtuğ ile aşk yaşadığı iddia edilen Portekizli model Sara Sampaio, sevgilisiyle görüntülendi!

01.12.2019 10:30

Bir dönem adı Kıvanç Tatlıtuğ ile aşk dedikodularına karışan Portekizli model Sara Sampaio, erkek arkadaşı Oliver Ripley ile Meksika'da görüntülendi.

1
28 yaşındaki Portekizli model Sara Sampaio, Meksika'nın Tulum kentinde tatilin keyfini çıkarıyor.
2
Kusursuz fiziğiyle dikkat çeken Victoria's Secret meleği Sampio'nun, sarı bikinisini çekiştirdiği anlar kameralara yansıdı.
3
Görüntülendiğinden habersiz bir şekilde sahilde vakit geçiren Sampaio, 2015 yılından beri aşk yaşadığı milyarder sevgilisi Oliver Ripley ile objektiflere takıldı.
4
Bir süre önce yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile aynı reklam filminde yer alan Sampaio'nun adı, Tatlıtuğ ile aşk dedikodularına karışmıştı.
5
Eşi Başak Dizer'e olan aşkını her fırsatta dile getiren Tatlıtuğ, çıkan dedikodulara ateş püskürmüş, "Hakkımda yapılan asılsız haber ve yorumlar aleyhine yasal haklarımı kullanacağım" diyerek iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı.
6
7
8
9
10

YORUMLAR (9)
  • alı: sen şimdi seyret gelen zamları askari ücretin üstünde maaş alanların cebinden en 300 tl çıkar bunu bir yere yazın bütün esnaf akşamı bekliyor kaşıkla verirler kepçeyle alırlar Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • İlginç: Milliyetçi sen neyin kafasını yaşıyorsun? Size göre herkez vatan haini. Sizin kadar bu ülkede insanları ayrıştıran yok. Sadece siz seviyorsunuz vatanı öylemi? Birde başka cümle bilmezmisiniz siz? 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Kıvanç Tatlıtuğ ile aşk yaşadığı iddia edilen Portekizli model Sara Sampaio, sevgilisiyle görüntülendi! - Son Dakika


Advertisement