Kıvanç Tatlıtuğ, Sevgilisine İlan-ı Aşk Etti - Son Dakika

Kıvanç Tatlıtuğ, Sevgilisine İlan-ı Aşk Etti

15.04.2014 07:56

1
Kıvanç Tatlıtuğ, sevgilisi Başak Dizer için sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Partiye Wesley Sneijder-Yolanthe Cabau, Kıvanç Kasabalı-Sedef Avcı çiftleri ile Tanem Sivar katıldı.

2
Doğum günü partisinde Ahmet Kaya'nın şarkılarını seslendiren Tatlıtuğ, sevgilisine duygulu anlar yaşattı. Partiye katılanlarla birlikte hep bir ağızdan şarkı söyleyen oyuncu, Dizer'e "Seni çok seviyorum" diyerek ilan-ı aşk etti.

3
Gecenin sonunda mekandan ilk olarak Sneijder ve eşi ayrılırken, Tatlıtuğ yıldız futbolcuyu kapıya kadar uğurladı.

4
Tatlıtuğ-Dizer çifti ise mekandan son olarak saat 01.30'da el ele ayrıldı. Çıkışta kendilerini bekleyen muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakmayı tercih eden ikili, "her şey çok güzeldi, teşekkürler" diyerek taksiye bindi.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Kıvanç Tatlıtuğ, Sevgilisine İlan-ı Aşk Etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement