Kıvrımlı model Iskra Lawrence, suda doğum yaptığı anlarını paylaştı - Son Dakika

Kıvrımlı model Iskra Lawrence, suda doğum yaptığı anlarını paylaştı

Suda doğum yapan dünyaca ünlü büyük beden model Iskra Lawrence, o anları sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü model paylaşımına "Hayatımızın en güzel gününün hikayesini paylaşmaktan heyecan duyuyorum" notunu düştü.

1
Instagram paylaşımları sayesinde ünlü olan ve modellik kariyerine adım atan Iskra Lawrence, anne olmanın mutluluğunu yaşadı.
2
Ünlü model sosyal medya hesabından evde doğum yaptığı anları paylaştı. Genç model o an yaşadığı duyguları şöyle ifade etti;
3
"Anneliğin nasıl bir şey olduğunu anlamaya çalışmakla meşgulüm. Dünyanın en büyülü, en tatmin edici ve aynı zamanda da en zor şeyi. En büyük başarımız ve hayatımızın en güzel günü olan evde doğum hikayemizi sonunda sizlerle paylaştığım için büyük heyecan duyuyorum."
4
Iskra Lawrence, sıfır beden çılgınlığının yaşandığı moda dünyasında kendini kabul ettirmiş bir isim.
5
Onun için, ünlü süper model Gigi Hadid'in büyük beden versiyonu deniyor.
6
Ama ünlü modelin de bir zamanlar tüm dünyayı kasıp kavuran 'sıfır beden' modasına uymak için yapmadığı da kalmamış.
7
Başvurduğu bütün ajanslardan "kilolu "olduğu için geri çevrilen ancak sonunda Instagram sayesinde moda dünyasında kendini kabul ettiren Iskra Lawrence, zayıflama ürünleri almak için anne ve babasının kredi kartlarını izinsiz kullandığını itiraf etmişti.
8
Instagram'da paylaştığı fotoğrafları sayesinde en büyük rüyası olan modelliğe adım atan ve çekimden çekime koşan güzel model şimdilerde çiçeği burnunda bir anne.

9
10

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yetişkin film yıldızı Kendra Lust, James Rodriguez'in doğum gününü sosyal medyadan kutladı: Umarım beğenmişsindir Üzerine sinek konan yemeği çöpe atın! Önce kusup sonra yiyorlar Bikinili dansıyla olay olan Merve, şimdi de sütyensiz paylaşımıyla yürek hoplattı İkinci ele o kadar para vermeyin! İşte 2020'nin en ucuz sıfır araçları İnsanların ismini söylemeye korktuğu lanetli kasaba! Bebekler iki kalpli, üç akciğerli dünyaya geliyor