Kıvrımlı model Iskra Lawrence, suda doğum yaptığı anlarını paylaştı - Son Dakika

Kıvrımlı model Iskra Lawrence, suda doğum yaptığı anlarını paylaştı

24.06.2020 14:38

Suda doğum yapan dünyaca ünlü büyük beden model Iskra Lawrence, o anları sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü model paylaşımına "Hayatımızın en güzel gününün hikayesini paylaşmaktan heyecan duyuyorum" notunu düştü.

1
Instagram paylaşımları sayesinde ünlü olan ve modellik kariyerine adım atan Iskra Lawrence, anne olmanın mutluluğunu yaşadı.
2
Ünlü model sosyal medya hesabından evde doğum yaptığı anları paylaştı. Genç model o an yaşadığı duyguları şöyle ifade etti;
3
"Anneliğin nasıl bir şey olduğunu anlamaya çalışmakla meşgulüm. Dünyanın en büyülü, en tatmin edici ve aynı zamanda da en zor şeyi. En büyük başarımız ve hayatımızın en güzel günü olan evde doğum hikayemizi sonunda sizlerle paylaştığım için büyük heyecan duyuyorum."
4
Iskra Lawrence, sıfır beden çılgınlığının yaşandığı moda dünyasında kendini kabul ettirmiş bir isim.
5
Onun için, ünlü süper model Gigi Hadid'in büyük beden versiyonu deniyor.
6
Ama ünlü modelin de bir zamanlar tüm dünyayı kasıp kavuran 'sıfır beden' modasına uymak için yapmadığı da kalmamış.
7
Başvurduğu bütün ajanslardan "kilolu "olduğu için geri çevrilen ancak sonunda Instagram sayesinde moda dünyasında kendini kabul ettiren Iskra Lawrence, zayıflama ürünleri almak için anne ve babasının kredi kartlarını izinsiz kullandığını itiraf etmişti.
8
Instagram'da paylaştığı fotoğrafları sayesinde en büyük rüyası olan modelliğe adım atan ve çekimden çekime koşan güzel model şimdilerde çiçeği burnunda bir anne.

9
10

Son Dakika Kıvrımlı model Iskra Lawrence, suda doğum yaptığı anlarını paylaştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement