Kıyamete yıllar önceden hazırlık yapıp yeraltında yaşayan zenginler konuştu: Bu güne hazırlanıyorduk - Son Dakika

Kıyamete yıllar önceden hazırlık yapıp yeraltında yaşayan zenginler konuştu: Bu güne hazırlanıyorduk

17 gün önce

Koronavirüs yüzünden nereye gidip ne yapacağımızı bilemezken, yıllardır gıda, silah ve ekipman toplayıp yeraltında yaşayan ve bu sebeple dalga bile geçilen o insanlar, yeraltında yaşamın detaylarını anlattı.

1
Yıllardır erzak, ilaç ve silah depolayarak olası bir salgın ve felaket senaryosuna hazırlanan 2 İngiliz vatandaş neden bunu yaptığını açıkladı.

2
Ailemi korumak için yaptım!
Ailemi korumak için yaptım!
15 yıl boyunca felaket senaryolarına hazırlandığını söyleyen 59 yaşındaki James Wesley Rawles amacının ailesini korumak olduğunu söyledi. Rawles, “95 yüz maskemiz var, yüzlerce lateks eldivenim var ve 4 yıl boyunca yetecek kadar gıda erzağımız bulunuyor.

3
Rawles, dünya çapında böyle bir virüs salgını gibi bir felaketin beklentisiyle karısını ve çocuklarını buraya taşıdığını açıkladı.
4
'Panik olmayın ve kalabalığa karışmayın!'
Panik olmayın ve kalabalığa karışmayın!
ABD'lilere tavsiyem önce panik olmanız ve kalabalığa kalmamanız. Gelecek birkaç ayda durum da daha kötü olacak" dedi.
5
Medeniyetten çok uzakta bir bölgede yaşıyor!
Medeniyetten çok uzakta bir bölgede yaşıyor!
Rawles, medeniyetten uzak bir ormanlık alanda kurulan yeraltı sığınağında yaşadığını ve günlerini avcılık yaparak ve tarlasını biçerek geçirdiğini söyledi.
6
28 senedir yeraltında yaşıyorum
28 senedir yeraltında yaşıyorum
Rawles, "Ben hayatım boyunca mücadele ettim. 1992 yılından beri bu şekilde yaşıyorum ve ailem de benimle birlikte. Sadece dezenfektan, el temizlik ürünleri ya da tuvalet kağıdı sıkıntısı yaşanmayacak. Gıda sorunu da yaşanacak. Bu konuda kendini beğenmiş hissetmiyorum, ama kendimize güveniyoruz." dedi.
7
1 yıl yetecek kadar erzağım var!
1 yıl yetecek kadar erzağım var!
ABD'nin Illinois eyaletinde inşa ettiği sığınakta yaşayan 67 yaşındaki Dale Lambert, "Yıllardır koronavirüs salgınına benzer bir süreç için hazırlanıyordum. Bu karantina süreci haftalar değil yıllar sürebilir.
8
Eşinden boşanan 2 çocuk babası Dale Lambert, Illinois'deki küçük Morton köyünde bir yeraltı sığınağında yaşıyor ve yıllarca koronavirüs gibi bir salgına hazırlanıyor.
9
Benim bir yıl yetecek kadar gıda erzağım var. Evimden 1.5 kilometre uzaktaki bir depoda saklanıyor. Dokuz aylık ekstra erzak da gelecek.

10
"Ben 30 yıl boyunca günde 40 vitamin alıyorum. Bence bu tür salgınlardan korunmak için en iyi yöntem güçlü kalmak ve bağışıklık sisteminizi korumaktır" dedi.
11
12


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kim Milyoner Olmak İster'de koronavirüsten dolayı joker değişikliği yapıldı Beşiktaş'ın cesur yengesi Türkiye'ye övgü yağdırdı Selena Gomez'den canlı yayında hayranlarını şoke eden itiraf: Bipolar olduğumu öğrendim İşte, koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayacak ünlüler Köpek eti satan restoran sahibinden kan donduran itiraflar: Yavru köpekleri alıp servis ediyoruz