Son Dakika Haberleri: Kıyıya Vuran Canlılara Yaklaşmayın!

Kıyıya Vuran Canlılara Yaklaşmayın!

6 yıl önce

1
Kıyıya vuran deniz canlılarına yaklaşmak, fotoğrafını çekmek veya dokunmak; ilk bakışta çok da tehlikeli bir davranış gibi gelmeyebilir.

2
Ancak uzmanlara göre, kıyıya vuran canlılara, özellikle de bir köpekbalığına dokunmak, beklemediğiniz sonuçlara yol açabilir.

3
Uzmanlar bu uyarıyı geçtiğimiz haftalarda Queensland eyaletindeki Marcoola Plajı kıyılarına vuran bir köpekbalığının üzerinde fotoğraf çektiren bir kadının fotoğrafı üzerine yaptı.

4
Göç ederken kıyıya vurduğu tahmin edilen köpek balığıyla fotoğraf çektiren 19 yaşındaki genç kadın, medyada eleştiri yağmuruna tutulunca özür dilemek zorunda kalmıştı.

5
Uzmanlara göre kıyya vuran deniz canlıları, yaşıyor olabilir ve kişye zarar verebilir. Bu nedenle kıyıya vuran canlılara yaklaşılmamalı. İşte kıyıya vuran deniz canlılarının fotoğrafları...

6
7
8
9Haber Yayın Tarihi: 25.05.2014 08:27 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu