Kız Çocuk İçin Neler Yapmışlar - Son Dakika

Kız Çocuk İçin Neler Yapmışlar

13.01.2011 09:55

1
Üç erkek çocuk sahibi olan Beckham çiftinin dördüncünün kız olması için her yolu denediği ortaya çıktı.

2
Alman Bild Gazetesi'nde yer alan habere göre 4. çocuğuna hamile olan Victoria Beckham kız doğurabilmek için hamile kalmadan önce bol bol maydanoz, yeşil salata ve ıspanak yedi.
3
David Beckham'ın ise erkek çocuk olmasın diye seks öncesinde sıcak su dolu küvette oturduğu ortaya çıktı.

4
Çiftin yakın bir dostu “Victoria, David'i yemek konusunda takibe almıştı. Kafein, alkol ve süt ürünlerini yasakladı. David salata, kuşkonmaz, avokado, tavuk ve balıkla beslendi. İnşallah kız çocuk diyeti işe yaramıştır” dedi. Çiftin bebeklerinin cinsiyetini doğumda öğreneceği belirtiliyor.

Brooklyn (11) Romeo (8) ve Cruz (5) adlarında üç oğlu olan Beckham çifti , 1999 yılında evlenmişti.

5
Facebook'ta baba olacağını, "Herkese büyük bir haberim var" sözleriyle açıklayan Beckham, "Victoria ve ben, bu yaz dünyaya gelecek dördüncü çocuğumuzu bekliyoruz. Oğullarım da yeni kardeşlerini heyecanla bekliyor" ifadelerini kullandı.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Son Dakika Kız Çocuk İçin Neler Yapmışlar - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement