Son Dakika Haberleri: Kız kardeşinin arkadaşına tecavüz eden sapığa verilen ceza, ''Adalet nerede?'' dedirtti

Kız kardeşinin arkadaşına tecavüz eden sapığa verilen ceza, ''Adalet nerede?'' dedirtti

2 ay önce

Galler'de, kız kardeşinin arkadaşına tecavüz edip bağırmaması için ölümle tehdit eden sapığa verilen ceza, ''Adalet nerede?'' dedirtti.

1
Galler'de yaşayan 28 yaşındaki Phillip John Crosland, gece evlerinde kalan kız kardeşinin 16 yaşındaki arkadaşına cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

2
Crosland'ın kız kardeşi ve kız kardeşinin arkadaşı, akşam yemeği yedikten sonra, saat dokuz buçukta uyumak için odalarına çekildiler.


3
Bir süre sonra Crosland, odaya gelip kıza telefonunu kaybettiğini ve bulması için kendisine yardım etmesini istediği söyledi.
4
Aşırı sarhoş olan Crosland, telefonu bulduktan sonra kızı kendi yatağına çekerek cinsel istismarda bulunmaya çalıştı.
5
Dehşete kapılan genç kız kaçmaya çalışınca, sapık, genç kıza tecavüz etti ve bağırmaması için ölümle tehdit etti.
6
Gözü dönmüş sapık, odadan kaçıp başka bir odaya saklanan kızı takip edip tekrar tecavüz etti. Talihsiz kız, ertesi sabah ablası ve dedesini arayıp kendisini almalarını istedi. Tecavüz mağduru kızın ağlamaktan gözlerinin şiştiğini gören ablası, ne yaşadığını anlatması için kardeşine baskı yapınca, korkunç gerçek ortaya çıktı.


7
Hastanaye getiren 16 yaşındaki genç kızda, tecavüz bulgularına rastlandı. 2 çocuk babası Phillip John Crosland, kızın polise verdiği ifade sonrası tutuklandı. Mahkemenin Crosland'a yalnızca 5 yıl hapis cezası vermesi tepki çekti.


Haberler.com/ Dış HaberlerHaber Yayın Tarihi: 02.09.2019 12:37 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Metro istasyonunu yengeçler bastı! İşte metro istasyonlarında çekilmiş birbirinden ilginç 15 fotoğraf Kim destek kim köstek! İşte Barış Pınarı Harekatı'na destek veren ve vermeyen ülkeler Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Soruyu bilemeyince verdiği tepki şaşırttı Ormanın kuytu köşelerinde görüldü! Ne olduğunu duyan şoke oluyor Tüyler ürperten uygulama! Öldükten sonra sevdikleriyle konuşabilecek