Kızgın boğanın panik anları! Önce sahibini yere düşürdü, sonra tekmeleyip metrelerce sürükledi - Son Dakika

Kızgın boğanın panik anları! Önce sahibini yere düşürdü, sonra tekmeleyip metrelerce sürükledi

10.07.2019 14:40

Kuzey İngiltere'nin Yorkshire ilçesinde her yıl yapılan Great Yorkshire Show'da birinci olan The Limousin isimli boğa, sahibine ödül verilirken panikledi. Kızgın boğa, sahibini yere düşürüp tekmeledikten sonra metrelerce sürükledi.

1
İngiltere'nin tarihi ilçesi Yorksire'de yapılan her yıl binlerce kişinin katıldığı, 8500 hayvanın yarıştığı ve katılımcıların çeşitli sosyal aktiveler ile eğlendikleri üç gün süren Great Yorkshire Show etkiliğinde yarışan The Limousin isimli boğa birinci olduğu için sahibine ödül verildiği sırada panikledi.
2
Aniden panikleyen boğpa sahibini yere düşürdükten sonra kafasına tekmeler attı.
3
Panikten bilincini kaybeden kızgın boğa sahibini arkasından metrelerce sürükledi.
4
Şovun yapıldığı alanda bulunan sağlık görevlileri tarafından kısa süreli bilincini kaybeden boğanın sahibi hastaneye kaldırıldı.
5
Hastanede tedavi altına alınan adamın durumunun iyi olduğu belirtildi.
6

Son Dakika Kızgın boğanın panik anları! Önce sahibini yere düşürdü, sonra tekmeleyip metrelerce sürükledi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Hiçbir zaman boş kalmamıştı! Bu yıl bu görüntü yürek burktu Madonna'nın 19 milyon dolara aldığı saray yavrusu evinde yok yok! İşte Benim Stilim'in kibirli güzeli Sima Şerafettinova 'Barbie'ye benzeyeyim derken bakın ne hale geldi Tatil sezonunu erken açan Ivana Sert, siyah bikinisiyle şov yaptı 1 ay önce doğum yapan Emily Ratajkowski'den ayna karşısında "Tüm kilolarım gitti" pozu