Kızgın halk, seçim öncesi verdiği sözleri tutmayan belediye başkanını ağaca bağlayıp dövdü - Son Dakika

Kızgın halk, seçim öncesi verdiği sözleri tutmayan belediye başkanını ağaca bağlayıp dövdü

15.01.2021 10:16

Meksika'nın 11 mahalleden oluşan Frontera Comalapa şehrinin Belediye Başkanı Ramirez Aguilar, seçim öncesi verdiği sözleri tutmayınca vatandaşlar tarafından ağaca bağlandıktan sonra dövüldü.

1
Vatandaşlar, belediye seçimleri öncesi yeni tanklar alarak şehirdeki su sorununu çözeceğini söyleyen Ramirez'i belediye başkanı olarak seçti.
2
Bölge halkı, belediye başkanının seçim öncesi su tanklarına baktığını ve ve yeni tanklar alarak su sorununu çözeceğine söz vermesine rağmen seçimden sonra konu ile hiç ilgilenmediğini ve şikayetlerini ciddiye almadığı için haftalardır sularının kesik olduğunu söyledi.
3
Sözünü tutmayan Belediye Başkanı'nı meydanda ağaca bağlayan kızgın halk, başkanı kısa bir süre darp etti.

4
Belediye başkanı, su sorununu en kısa zamanda çözeceğine söz verince vatandaşların elinden kurtuldu.
5
Belediye başkanı iki saat ağaçta bağlı halde kaldı. Bu olaydan sonra şehirde Haziran ayında seçim yapılmasına karar verildi.

Son Dakika Kızgın halk, seçim öncesi verdiği sözleri tutmayan belediye başkanını ağaca bağlayıp dövdü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum