Kızıl Casusun Yatak Sırları Ortaya Çıktı - Son Dakika

Kızıl Casusun Yatak Sırları Ortaya Çıktı

30.06.2010 09:39

1
Kızıl Ajan Anna Chapman, bir kez daha cinsel hayatıyla gündemde.
2
ABD'de Rusya adına ajanlık yaptığı gerekçesiyle yakalanıp ülkesine gönderilen; ancak cinsel içerikli fotoğraflarını Facebook sayfasında yayınlaması nedeniyle bir anda uluslararası üne kavuşan Chapman, seksapelini tahmin edildiğinden de fazla kullanıyormuş.
3
Amerika'da yaşadığı sırada Kızıl Ajan'la ilişkiye giren üç kişi, Details adlı dergiye, Chapman'ın özel hayatı hakkında ilginç bilgiler verdi. Chapman'ın sevgilileri, Kızıl Ajan için, “Şampanya, tekila, vodka içmekten, pek de bilgi alamıyordu” ifadesini kullandılar.

4
Nefes kesiciydi, ama...
5
Rus ajanının beraber olduğu erkeklerin çoğu, Chapman'ın Rus gizli servisine sağlam bilgiler aktarabilecek kapasitede bir ajan olamayacağında hemfikir. Chapman'la ilişki yaşayan Bill Staniford, Rus güzelini gördüğü her an kendinden geçtiğini ifade ederek, “O içeri girdiği anda geri kalan herşeyi unutuyordum. Onda bir şey vardı; belki kızıl saçları, belki yürüme şekli, belki de vücudu” dedi.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Kızıl Casusun Yatak Sırları Ortaya Çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sapkın mesajları ifşa olan ünlü aktör Armie Hammer'a destek veren Bella Thorne'a tepki yağdı Beklemedikleri anda geldi, bu görüntü bugün Sahra Çölü'nde çekildi Parkta donmuş halde bulundu! Gizemli cisimle ilgili gerçek çok geçmeden ortaya çıktı Oyuncular şokta! Ünlü dizi Bridgerton'ın müstehcen sahneleri cinsel içerikli sitelere düştü Aylık 1658 lira! Birçok kişi bilmiyor, işte devletten karşılıksız olarak verilen 15 destek