Kızıl Casusun Yatak Sırları Ortaya Çıktı - Son Dakika

Kızıl Casusun Yatak Sırları Ortaya Çıktı

10 yıl önce

1
Kızıl Ajan Anna Chapman, bir kez daha cinsel hayatıyla gündemde.
2
ABD'de Rusya adına ajanlık yaptığı gerekçesiyle yakalanıp ülkesine gönderilen; ancak cinsel içerikli fotoğraflarını Facebook sayfasında yayınlaması nedeniyle bir anda uluslararası üne kavuşan Chapman, seksapelini tahmin edildiğinden de fazla kullanıyormuş.
3
Amerika'da yaşadığı sırada Kızıl Ajan'la ilişkiye giren üç kişi, Details adlı dergiye, Chapman'ın özel hayatı hakkında ilginç bilgiler verdi. Chapman'ın sevgilileri, Kızıl Ajan için, “Şampanya, tekila, vodka içmekten, pek de bilgi alamıyordu” ifadesini kullandılar.

4
Nefes kesiciydi, ama...
5
Rus ajanının beraber olduğu erkeklerin çoğu, Chapman'ın Rus gizli servisine sağlam bilgiler aktarabilecek kapasitede bir ajan olamayacağında hemfikir. Chapman'la ilişki yaşayan Bill Staniford, Rus güzelini gördüğü her an kendinden geçtiğini ifade ederek, “O içeri girdiği anda geri kalan herşeyi unutuyordum. Onda bir şey vardı; belki kızıl saçları, belki yürüme şekli, belki de vücudu” dedi.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Haber Yayın Tarihi: 30.06.2010 09:39 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

8. kattan düşen kadın ayağa kalkıp yürümeye devam etti Dünya alarmda! Virüsün sıfır noktasından korkutan görüntüler gelmeye devam ediyor Kendi ölümünü bilen kahin Nostradamus, koranavirüsü de bildi! İşte tüyleri diken diken eden kehanetleri Bu şehirde her gün onlarca insan cinayete kurban gidiyor! İşte dünyanın en tehlikeli 10 yeri Oğulları uyardı ama dinlemedi! Yaşlı kadın internetten tanıştığı 35 yaşındaki sevgilisiyle evleniyor

Son Dakika Haberleri