Ekranların Kızıl Güzelleri... - Son Dakika

Ekranların Kızıl Güzelleri...

02.02.2019 11:16

Biz söz vardır. Zor beğenen erkekler kızıl kadınlardan hoşlanır. Televizyon ve sinema dünyasının kızıl kadınları ise bir ayrı yer tutar kalbimizde. İşte, gözlerinizi alamayacağınız kızıl kadınlar...

1
Meryem Uzerli
Meryem Uzerli
Şimdilerde saçlarını sarı kullanmayı tercih etse de o hep kalbimizde kızıl halini korudu. Hürrem ile bir dönem ülkemizde kızıl rüzgarları estirdi ve kızıl saçı moda haline getirdi.
2
Nicole Kidman
Nicole Kidman
Kızıl kadın dediğimizde Aman Yarabbi diyerek aklımıza gelen ilk isim Nicole Kidman oluyor. Tom Cruise ile olan evliliği ile birçok kalbi kırdı. Ancak birçok hayranı hala onu ilk sıralarda tutuyor.
3
Elçin Sangu
Elçin Sangu
Son zamanların en beğenilen ve popüler isimlerinden kendisi. En belirgin özelliği ise oldukça sağlıklı kızıl saçları. Saçları o kadar beğeniliyor ki Sangu, şampuan reklamlarının aranan yüzü oldu.
4
5
Emma Stone
Emma Stone
Dünyaca ünlü oyuncu beyaz teni ve mavi gözlerinin avantajını kullanarak her türlü saç rengini kendini yakıştırıyor. Ama bazılarının gönlünde kızılın yeri çok farklı. Oldukça cüretkar bir görüntü oluştuğu kesin.
6
Karen Gillan
 Karen Gillan
"Doctor Who"unu fanı olmasanız da Amy karakteri ile tanıdığımız Karen Gillan, güzelliği ile kendi fan grubunu oluşturdu. Bir İskoç kızını oldukça güzel temsil eden Gillan, kızıl kadınlarında oldukça güzel bir örneği.
7
İrem Sak
İrem Sak
Kendisi doğal bir kızıl değil. Bunu hepimiz biliyoruz. Hatta saçlarını dizi için boyattı. Ancak kızıl ona çok yakıştı. Sonrasında saç rengini değiştirse de biz onun kızıl saçlarını hiç unutmadık.
8
Gülçin Şantırcıoğlu
Gülçin Şantırcıoğlu
Türk dizilerinde kızıl saçlı tecrübeli oyunculardan Şantırcıoğlu, "Elveda Rumeli" ile bir Balkan kızına oldukça yakıştı kızıl saçları.
9
Nilperi Şahinkaya
Nilperi Şahinkaya
Romantik komedilerin yaramaz kızı Nilperi Şahinkaya, adeta kızılın elli tonu. Birçok kızılı saçında arındıran güzel oyuncu, kızıl kadın oyuncular dendiğinde akıllara gelen isimlerden.
10
Mine Tugay
Mine Tugay
Birçok kez anne rolü oynamasına rağmen kızıl kadın kategorisinde popüler birçok isimle ilk sıralar için yarışabilir. Adeta kızıl kadın denince ilk akla gelenlerden. Hatta kendisine ait büyük bir fan kitlesi var.

Son Dakika Ekranların Kızıl Güzelleri... - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement