Son Dakika Haberleri: Kızılelma Dizisi Yayından Kaldırıldı

Kızılelma Dizisi Yayından Kaldırıldı

6 yıl önce

1
Kötü giden reytingler yüzünden erken final kararı alan TRT 1'de yayınlanan Kızılelma dizisi yayından kaldırıldı. Dizinin oyuncularından Zeynep Eronat, dizinin bittiğini sosyal medya hesabına yazdı.

2
TRT 1'de başrollerinde Furkan Palalı, Pelin Akil, Zeynep Eronat, Erdal Cindoruk ve Miraç Eronat'ın yer aldığı, senaristliğini ve yönetmenliğini Osman Sınav'ın yaptığı Milli İstihbarat Teşkilatı'nı konu alan dizi 'Kızılelma' ekrana veda etti.

3
15 Ocak 2014 tarihinden beri ekrana gelen dizinin oyuncularından Zeynep Eronat, dizinin bittiğini sosyal medya hesabına yazdığı Kızılelma bitti.Başta sevgili Sinegraf olmak üzere,sevgili yönetmenlerimiz,birbirinden değerli dünya tatlısı set ekibimiz ve benim canımın içi oyuncu arkadaşlarım sizlerle olmak çok güzeldi..Emeğinize sağlık...Yeni hikayelerde buluşmak üzere hepinize teşekkür eder koooooskocaman öperim" mesajıyla duyurdu.

4
Dizide Türkiye'nin çıkarları uğruna mücadele eden bir gurup insanın hikayesini anlatıldı. Bu insanlar, Türkiye'nin büyümesi ve bölgesinde adaletin temsilcisi bir ülke olması için yaşayacak, mücadele etti ve bir çok maceraya atıldı. Dizi, Milli İstihbarat Teşkilatı'nı konu edinmekteydi.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 25.10.2014 12:28 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yorgunluğu def ediyor, kansere kalkan oluyor! İşte siyah sarımsağın faydaları Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağdı Ünlü model Kendall Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor