Kızım Dizisinde Milyonları Ağlatan Öykü Kimdir? - Son Dakika

Kızım Dizisinde Milyonları Ağlatan Öykü Kimdir?

10.11.2018 14:05

TV8 kanalının en sevilen dizilerinden Kızım, dün akşamki bölümüyle yine reytinglere damgasını vurdu. Oyunculuğuyla göz dolduran Beren Gökyıldız , Kızım dizisinde deyimi yerindeyse döktürüyor. Resmen ekran önünde büyüyen bu başarılı ufaklık kim? Gelin birlikte bakalım..

1
2009 senesinde İstanbul'da dünyaya gelen Beren Gökyıldız ilköğretim eğitimine devam etmektedir.

2
Oyunculuk kariyerine ilk olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi dizisiyle başlayan Beren Gökyıldız oynadığı karakterle izleyenlerin beğenisini kazanmıştır.
3
Küçük yaşına rağmen oldukça başarılı bir performans sergileyen Gökyıldız Show TV'de yayınlanan Güldüy Güldüy Show'da oynamıştır.
4
Star TV'de 2016 yılında ekrana gelen Anne dizisinde Melek Akçay karakterini oynayan Beren Gökyıldız Vahide Perçin ve Cansu Dere gibi isimlerle aynı dizide rol almıştır.
5
Son olarak Kızım dizisinde izleyiciyle buluşan Beren, dizide öykü karakterine öyle bir hayat veriyor ki, sanki büyümüş de küçülmüş dedirtiyor. Yapmacıktan uzak doğal tavırları ile izleyenleri kendine hayran bırakan Beren Gökyıldız'ın başarılı oyunculuğu şimdiden önünün çok açık olacağını gösteriyor.
6
7
8
9

Son Dakika Kızım Dizisinde Milyonları Ağlatan Öykü Kimdir? - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement