Son Dakika Haberleri: Kızım Dizisinde Milyonları Ağlatan Öykü Kimdir?

Kızım Dizisinde Milyonları Ağlatan Öykü Kimdir?

11 gün önce

TV8 kanalının en sevilen dizilerinden Kızım, dün akşamki bölümüyle yine reytinglere damgasını vurdu. Oyunculuğuyla göz dolduran Beren Gökyıldız , Kızım dizisinde deyimi yerindeyse döktürüyor. Resmen ekran önünde büyüyen bu başarılı ufaklık kim? Gelin birlikte bakalım..

1
2009 senesinde İstanbul'da dünyaya gelen Beren Gökyıldız ilköğretim eğitimine devam ediyor.

2
Oyunculuk kariyerine ilk olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi dizisiyle başlayan Beren Gökyıldız, oynadığı karakterle izleyenlerin beğenisini kazandı.
3
Küçük yaşına rağmen oldukça başarılı bir performans sergileyen Gökyıldız, Show TV'de yayınlanan Güldüy Güldüy Show'da oynadı.
4
Star TV'de 2016 yılında ekrana gelen Anne dizisinde Melek Akçay karakterini oynayan Beren Gökyıldız, Vahide Perçin ve Cansu Dere gibi isimlerle aynı dizide rol aldı.
5
Son olarak Kızım dizisinde izleyiciyle buluşan Beren, dizide öykü karakterine öyle bir hayat veriyor ki, sanki büyümüş de küçülmüş dedirtiyor. Yapmacıktan uzak doğal tavırları ile izleyenleri kendine hayran bırakan Beren Gökyıldız'ın başarılı oyunculuğu şimdiden önünün çok açık olacağını gösteriyor.
6
7
8
9

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kimsenin Yanına Yaklaşamadığı Kabile, ABD'li Turisti İşkenceyle Öldürdü İngiliz Malı Olduğunu Ayağının Altına Yazdırdı İngiltere Bu Skandalı Konuşuyor: İngiliz Asker, Cinsel İçerikli Fimde mi Oynadı? 2019 Yılının Resmi Tatilleri Belli Oldu! 121 Gün İzin Yapacağız Bu Ünlüler Paraya Para Demiyor!