Son Dakika Haberleri: Kızını Öldüresiye Döven Anneye Verilen Ceza Tepki Çekti

Kızını Öldüresiye Döven Anneye Verilen Ceza Tepki Çekti

7 gün önce

Avustralyalı bir anne sekiz aylık kızını kaşıkla dövmesi sonucunda hapis cezasına çarptırılsa da cezadan ilginç bir şekilde kurtuldu...

1
Küçük kız çocuğunu öldüresiye döven anne, 26 yaşındaki Lorie Norman hakkında 13 yıl hapis cezası istense de verilen karar bunun yanından bile geçmedi.
2
Olay geçtiğimiz sene ekim ayında gerçekleşti. Lorien kızına fiziksel şiddet uyguladıktan sonra polisi aradı.
3
Gelmezlerse kızını balkondan atacağını söyledi. Polisler olay yerine vardığında küçük kızın suratında morluklar vardı.
4
Anne, kızını kaşıkla dövdü. Küçük kız muayene için hemen hastaneye götürüldü. Doktorlar küçük kızın suratında ve vücudunda toplam sekiz bölgede morluklar buldu.
5
Hakim Jack Costello, “Çocuk doktorunun muayenesi sonrası küçük çocukta kalıcı ve ciddi hasar olmadığını öğrenmiş bulunmaktayız” diyerek iyi halden dolayı kadını sadece para cezasına çarptırmakla yetindi.
6
Hakim, “Çocuk doktorunun muayenesi sonrası küçük çocukta kalıcı ve ciddi hasar olmadığını öğrenmiş bulunmaktayız” diyerek iyi halden dolayı kadını sadece para cezasına çarptırdı.
7
26 yaşındaki kadına iyi halden dolayı 500 dolar para cezası verildi ve serbest bırakıldı. Şartlı tahliyede olan anne düzenli olarak terapilere gitmek zorunda.
8
Baba Shane McMahon ise verilen cezanın az olduğunu düşünüyor. McMahon, Daily Mail Australia'ya “İğrenç bir durum. Edecek kelime bulamıyorum. Kızıma yapılanların karşılığı bu mu yani?” dedi.
9
10

Alman Uyruklu Bilgisayar Mühendisinin Şüpheli Ölümü! Balkondaki Kameralar Dikkat Çekti Gençlerbirliği, Maçta Tek Başına Tezahürat Yapan Taraftara İmzalı Forma Hediye Etti
Erdoğan'la 50 Dakika Süren Görüşmenin Ardından Trump'tan İlk Açıklama:Erdoğan Yakın Arkadaşım Oldu