Son Dakika Haberleri: Kızını Öldüresiye Döven Anneye Verilen Ceza Tepki Çekti

Kızını Öldüresiye Döven Anneye Verilen Ceza Tepki Çekti

10 ay önce

Avustralyalı bir anne sekiz aylık kızını kaşıkla dövmesi sonucunda hapis cezasına çarptırılsa da cezadan ilginç bir şekilde kurtuldu...

1
Küçük kız çocuğunu öldüresiye döven anne, 26 yaşındaki Lorie Norman hakkında 13 yıl hapis cezası istense de verilen karar bunun yanından bile geçmedi.
2
Olay geçtiğimiz sene ekim ayında gerçekleşti. Lorien kızına fiziksel şiddet uyguladıktan sonra polisi aradı.
3
Gelmezlerse kızını balkondan atacağını söyledi. Polisler olay yerine vardığında küçük kızın suratında morluklar vardı.
4
Anne, kızını kaşıkla dövdü. Küçük kız muayene için hemen hastaneye götürüldü. Doktorlar küçük kızın suratında ve vücudunda toplam sekiz bölgede morluklar buldu.
5
Hakim Jack Costello, “Çocuk doktorunun muayenesi sonrası küçük çocukta kalıcı ve ciddi hasar olmadığını öğrenmiş bulunmaktayız” diyerek iyi halden dolayı kadını sadece para cezasına çarptırmakla yetindi.
6
Hakim, “Çocuk doktorunun muayenesi sonrası küçük çocukta kalıcı ve ciddi hasar olmadığını öğrenmiş bulunmaktayız” diyerek iyi halden dolayı kadını sadece para cezasına çarptırdı.
7
26 yaşındaki kadına iyi halden dolayı 500 dolar para cezası verildi ve serbest bırakıldı. Şartlı tahliyede olan anne düzenli olarak terapilere gitmek zorunda.
8
Baba Shane McMahon ise verilen cezanın az olduğunu düşünüyor. McMahon, Daily Mail Australia'ya “İğrenç bir durum. Edecek kelime bulamıyorum. Kızıma yapılanların karşılığı bu mu yani?” dedi.
9
10Diğer Galeriler

Fotoğraftaki Tuhaflığı Fark Ettiniz mi? Kelly Brook'un Milyon Dolarlık Kır Evi En Zekilerinin Okuduğu Üniversitenin Öğrencileri Eğlencenin Dozunu Kaçırdı Karnını Yarıp Çıkarıyorlar! Kilosu 5 Bin Eurodan Satılıyor Dünyanın En Kötü 20 Dövmesi