Kızının Bu Haline Dayanamadı - Son Dakika

Kızının Bu Haline Dayanamadı

1
Hollywood yıldızları Demi Moore ve Bruce Willis'in evliliklerinden doğan en küçük kızları Tallulah zor günler geçiriyor.

2

1994 doğumlu olan Tallulah Belle Willis, babası Bruce Willis'den ciddi bir ültimatom aldı ve bu yüzden Temmuz ayında rehabilitasyona girmeye karar verdi.

3
Bir anda rehabilitasyon kararı almasının sebebi ise yeni anlaşıldı.

4
23 Temmuz'da "bai bai" diye Tweet atan Tallulah, ardından Arizona'da bulunan The Meadows rehabilitasyon merkezine gitti.

5

Justin Bieber'ın bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Selena Gomez de geçmişte burada tedavi görmüştü.

6
Willis'in, kızı Tallulah'nın alkol ve madde bağımlılığını öğrenir öğrenmez rehabilitasyona gitmesi için ona baskı yaptığı, yoksa "elindeki her şeyi alacağını" ve "harçlığını keseceğini" söylediği iddia ediliyor.

7

Tallulah yıllardır psikolojik sorunlar yaşıyor. 2000 yılında Willis-Moore çiftinin boşanmasından en çok o etkilenirken, aynı zamanda annesi Demi Moore yüzünden de kompleksler yaşıyor.

8
Bu yılın başlarında StyleLikeU ile bir video röportajı yapan Tallulah, dış görünüşünü hiç beğenmediğini, kendisine "bedensel algı bozukluğu" tanısı konulduğunu söyledi.

9
Bir başka kaynağa göre ise, Tallulah annesi yüzünden sürekli dış görünüşünü kafaya takıyor ve ‘onun kadar güzel olamamaktan" korkuyor.

10
Hem Bruce Willis, hem de Demi Moore, kızlarını tedavisi esnasında ziyaret ettiler. Ancak anne ve baba, kızlarının durumuna farklı şekilde yaklaşıyor.

11
Kaynaklara göre baba Willis, kızının durumunun ilerlemesinden ve bir takım hatalar yapmasından endişe ediyor.

12
Anne Moore ise o kadar endişeli değil; Moore kızlarının henüz çok genç olduğunu ve kendini bulmaya çalıştığını söylüyor.

13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Haber Yayın Tarihi: 15.08.2014 20:47

Son Dakika Kızının Bu Haline Dayanamadı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

TV yıldızı Megan Barton Hanson 'Sizin gözünüzde nasıl göründüğümü merak ediyorum' diyerek çıplak pozunu paylaştı Çocuk kanalında büyük rezalet: Yetişkinler çocukların önünde soyundu Doğanın aşka düşmüş hali! Kalpli pembe göle dönüşen 2 bin yıllık antik liman hayranlık uyandırıyor Ayasofya'nın 16 yıllık tatlı bekçisi Gli'den kötü haber! Ayrı bir odada bakılacak Aldatıldığını düşünen kadın, sevgilisine 'Umarım annen canlı yanmayı seviyordur' mesajını attıktan sonra evi ateşe verdi