Kızlar tuvaletine gizlice telefon yerleştiren öğretmen, öğrencilerin müstehcen görüntülerini çekti - Son Dakika

Kızlar tuvaletine gizlice telefon yerleştiren öğretmen, öğrencilerin müstehcen görüntülerini çekti

18.01.2021 10:07

İngiltere'de Jack Dunn isimli öğretmen 2019 yılında görev yaptığı orta okulda, bir hafta boyunca telefonunu gizliden kızlar tuvaletine yerleştirip kızların müstehcen görüntülerini çekti.

1
Öğretmen toplamda yedi video çekti ve bu videoları "En sevdiğim videolar" başlığı altında topladı.
2
Olay, bir kız çocuğunun tuvalet kabini üzerinde bulduğu telefonu okulun müdürüne vermesi üzerine ortaya çıktı.

3
Telefonun Dunn'a ait olduğu ortaya çıkmasından sonra çalıştığı sapık öğretmen okuldan kovuldu.
4
Aileler ise çocuklarının psikolojilerinin bozulduğunu ve öğretmenin görüntüleri cinsel içerikli sitelere yüklemesinden korktuklarını söyledi. Mahkemeye çıkarılan öğretmene bir yıl hapis cezasının yanı sıra 200 saat kamu yararına ücretsiz çalışma cezası verildi.
5
Mahkeme Dunn'nun yaşı, daha önce bir suç işlememiş olması ve Kovid-19 dolayısıyla cezaevindeki kötü şartları göz önünde bulundurarak cezayı erteledi.
6
Dunn, beş yıl içinde aynı suçu işlerse cezasını çekmek için cezaevine yollanacak.

Son Dakika Kızlar tuvaletine gizlice telefon yerleştiren öğretmen, öğrencilerin müstehcen görüntülerini çekti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez 5. çocuğu istiyor Etle şov yapan Nusret, bu kez takipçilerinin hiç alışık olmadığı bir paylaşım yaptı Cani adam denizde boğmaya çalıştığı eşini, diri diri kuma gömerken yakalandı Metin Yüncü'nün eski eşi, gizemli mesajı yıllar sonra ifşa etti: Kocan seni Songül Karlı ile aldatıyor Alemin Kralı Oben, sabahlığının düğmesini açıp pembe iç çamaşırıyla poz verdi
23:53