Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları - Son Dakika

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları

11.05.2021 16:21

Antik Mısır'la ilgili çok hikayeler anlatıldı, filmler çekildi. Hala gizemiyle dikkat çeken Mısır, araştırmalar derinleştikçe ortaya çıkan ilginç bilgilerle şaşırtmaya devam ediyor. Antik Roma ve Yunan'da olduğu gibi Antik Mısır'da da acayip gelenekler bulunuyordu. Bu yüzden Antik Mısırlılar'ın özellikle cinsellikle ilgili alışkanlıkları akıllara zarar. İşte Firavunları ve mumyalarıyla nam salmış Antik Mısır'ın cinsel sapkınlıkları.

1
Kleopatra'nın arılarla dolu fantezileri
Kleopatranın arılarla dolu fantezileri
Kleopatra'nın aşk hayatı belki çok doluydu ancak söylentilere göre kendisi yalnız kaldığı zamanlarda içi boş bir kabağı ya da papirüs kutusunu kızgın arılarla doldurup bu ilginç aleti cinsel oyuncak olarak kullanıyordu.
2
Mısır mitolojisinin bir klasiği olan Diriliş Tanrısı Osiris, aynı zamanda tarihteki ilk oral ilişkinin de sebebini oluşturuyor. Tanrı Seth, kardeşi Osiris'i öldürüp, parçalara ayırınca kız kardeşi Isis, Osiris'i canlandırmak için parçaları bir araya getirir. Ancak tek bir parça eksik kalmıştır, o da Osiris'in cinsel organı. Bunun üzerine Isis, çamurdan yeni bir cinsel organ yapar ve içine üfler. Böylece Osiris tekrar hayata döner.
3
Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmin!
Nil Nehrine karşı toplu cinsel tatmin!
Antik Mısır'da erkeklerin öz hazzı neredeyse kutsal bir ritüel olarak kabul edildiği için toplu şekilde Nil Nehri'ne karşı kendilerini tatmin ettiklerine dair kayıtlar dahi bulunuyor.
4
Bekaretin önemsiz olduğu bir çağ
Bekaretin önemsiz olduğu bir çağ
Antik Mısırlılar için bekaretin hiçbir önemi yoktu. Haliyle bir bakireyle evlenmenin ayrı bir anlamı da olmadığı için evlilik öncesi cinsel ilişki oldukça yaygındı.

5
Ensest özellikle kraliyet ailesinde çok yaygındı
Ensest özellikle kraliyet ailesinde çok yaygındı
Antik Mısır halkında olmasa da genellikle kardeşleri ile evlenen ve onlardan çocuk yapan Mısır tanrıları, tanrıçaları ve kraliyet ailesi içinde ensest ilişkiye sıkça rastlanıyordu.
6
Nekrofiliyi önlemek için özel çaba sarf ediliyordu
Nekrofiliyi önlemek için özel çaba sarf ediliyordu
Antik Mısır'da mumyalama işlemini yapanların özellikle güzel kadın cesetleriyle ilişkiye girmesi sıkça rastlanan bir durum olduğu için aileler ölülerini mumyacılara vermeden önce birkaç gün çürümesini bekliyorlardı.
7
8
9
10
11

Son Dakika Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları - Son Dakika


YORUMLAR (18)
  • PAPİRUS..: Vay be bunlara rağmen 6000 yıl önce takvim, yıldız hareketlerini belirleme,güneş saati,geometri...vs. ölçülerini yapmışlar. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • doğrucu davut: sanki o zamanlar mısırda yaşadınız da biliyorsunuz kaynak neresi kaynak gösterinde inanalım Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement