Kobal ile Çelikkol Hakkında Flaş Açıklama - Son Dakika

Kobal ile Çelikkol Hakkında Flaş Açıklama

09.06.2014 10:57

1
Geçtiğimiz aylarda Sinem Kobal ile İbrahim Çelikkol'un aşk yaşadıkları iddia edilmiş, Sinem Kobal ise bu iddiaları reddetmişti.

2
Ekranın sevilen sunucularından Mert Öğün, Beyaz TV'de yayınlanan ve sunuculuğunu üstlendiği 'Söylemezsem Olmaz' adlı programın bu sabahki canlı yayınında çarpıcı bir duyumunu aktardı ve Sinem Kobal ile İbrahim Çelikkol'un Amerika'da aşk yaşadıklarını açıkladı.

3
Öğün yaptığı açıklamada, "Sinem Kobal ile İbrahim Çelikkol Amerika'dalar. Bir süredir büyük bir aşk yaşıyorlar. Hatta önümüzdeki Cuma restoran açılışına katılacaklar." dedi.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Kobal ile Çelikkol Hakkında Flaş Açıklama - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Skandal görüntülerden sonra güzel futbolcu takımından kovuldu Dua Lipa ile müstehcen pozlar veren Miley Cyrus'tan bomba yorum: Maalesef onunla cinsel ilişkiye girmedik Kışın beyaz, yazın kahverengiye bürünüyorlar! Nesli tükenmekte olan gelincik objektiflere takıldı Dondurucu soğukta bikiniyle bisiklet süren genç kız, hayır kurumu için bir saatte 83 bin TL topladı Sınavdan çıkıp doğumhaneye giden avukat adayı, buzların üzerinde oturarak görevini tamamladı