Son Dakika Haberleri: Kobe Bizim İçin Davul Çaldı

Kobe Bizim İçin Davul Çaldı

9 yıl önce

1
THY En Uzun Uçuşunu Los Angeles'a Yaptı. Türk Hava Yolları, en uzun uçuş hattı olan İstanbul-Los Angeles seferlerine başladı. Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Los Angeles hattında yoğun talep olduğunu söyleyerek "Buraya her gün uçmayı planlıyoruz" dedi. Paramount Stüdyoları'nda gerçekleştirilen gala yemeğine katılan THY'nin reklam yüzü NBA yıldızı Kobe Bryant ise yaptığı davul şovuyla alkış aldı.
2
Kurdele kesme töreninde konuşan Hamdi Topçu "THY'nin 132. uçuş noktası Los Angeles oldu. Yeni teslim aldığımız geniş Gövdeli uçaklarımızla son bir yılda kapasitemizi yüzde 144 artırdık. Sırada ABD'de yeni hatlar var" dedi. THY önümüzdeki yıldan itibaren ABD'de Miami, Houstan, Boston gibi noktaları uçuş ağına bağlamayı planlıyor.

3
THY'nin dünyanın 80 ülkesinde televizyonlarda dönmeye başlayan reklamlarında "uçan aşçı"yı oynayan Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi NBA'de Los Angeles Lakers takımında forma giyen Kobe Bryant, düzenlenen gala yemeğine katıldı.Reklam çekimlerinin çok iyi geçtiğine ve THY'nin kalitesine hayran kaldığını söyleyen Bryant, "En kısa zamanda THY ile uçarak İstanbul'a gelmek istiyorum" dedi. Bryant, "Reklamlarda parmağımı kesiyordum.
4
THY seferleri öncesinde bölgede yoğun olarak yaşayan Ermenilerin tepkisi oldu mu sorusuna ise Bryant "Ben politikacı değil, sporcuyum. Bu tür şeyleri çok fazla önemsemiyorum" diye konuştu.Daha sonra Kenan Doğulu ile sahneye çıkan Kobe Bryant, davul çalarak hünerini gösterdi. Paramount Stüdyoları'nda gerçek bir film platosunda düzenlenen gecede Kobe'nin davul çalması davetliler tarafından uzun süre alkışlandı.Haber Yayın Tarihi: 04.03.2011 02:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü model Kendal Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim!