Kobe Bryant için düzenlenen anma töreninde gözyaşları sel oldu - Son Dakika

Kobe Bryant için düzenlenen anma töreninde gözyaşları sel oldu

25.02.2020 10:45

Helikopter kazasında hayatını kaybeden NBA'in en büyük yıldızlarından olan Kobe Bryant ve kızı Gianna için Los Angeles'ta Staples Center'da tören düzenlendi. Bryant'ın acılı eşi Vanessa Bryant ve efsane oyuncu Michael Jordan konuşmak için çıktığı sahnede gözyaşlarına boğuldu.

1
NBA'in gelmiş geçmiş en büyük yıldızlarından olan ve ani ölümüyle tüm dünyayı yasa boğan Kobe Bryant için efsane olduğu Los Angeles Lakers'ın sahası Staples Center'da anma töreni gerçekleştirildi.

2
Törende konuşma yapan eşi Vanessa Bryant'ın yanı sıra NBA'in bir diğer efsanesi Micheal Jordan ve en çok şampiyonluk yaşadığı takım arkadaşlarından Shaquille O'Neal yaptıkları konuşmalarla salondakilere duygusal anlar yaşattı.

3
Eşini ve kızını kaybeden Venessa Bryant uzun süre sessizliğe gömülmüş ve yas tutmak istediğini söylemişti. Venessa, Satples Center'da yaptığı konuşmayı gözyaşları içinde tamamladı.
4
Vanessa Bryant konuşmasında Kobe için, "Kobe'yi sadece inanılmaz bir basketbol oyuncusu olarak göremedim. Kobe ve ben 17 yaşımdan itibaren birlikteydik. O inanılmaz bir eşti. O benim her şeyimdi" ifadelerini kullandı.
5
"Kobe, Gigi'mize iyi bak"
Kobe, Gigimize iyi bak
Vanessa Bryant'ın, "Tanrı, onların bu dünyada birbirlerinden ayrı kalamayacaklarını biliyordu. Onları birlikte evimizden aldı. Kobe, Gigi'mize iyi bak" sözüyle ise oldukça duygusal anlar yaşandı.

6
NBA tarihinin en iyisi olarak kabul edilen Micheal Jordan ise konuşmaya başladığı andan itibaren gözyaşlarını tutamadı.
7
Sözlerine güçlükle devam eden efsane basketbolcu, " Kobe Bryant'la birlikte benim de bir parçam öldü.
8
"Burada ve tüm dünyaya baktığımızda sizden de bir parça öldü. Küçük kardeşim sana elimden ne geliyorsa o kadar yardım ettim. Huzur içinde uyu lütfen" diyerek konuşmasını tamamladı.
9
Hem ağladı hem güldürdü
Hem ağladı hem güldürdü
Birlikte en çok şampiyonluk yaşadığı takım arkadaşlarından Shaquille O'Neal ise yaptığı duygu dolu konuşma sırasında yaptığı esprilerle salondaki ağır duygusal havayı dağıtmaya çalıştı. Shaq Bryant'a yaptığı veda konuşmasında şu sözleri kullandı: "Natalia, Bianka, Capri bebeğe senin tüm hareketlerini öğreteceğim. Kendi serbest atış tekniklerimi öğretmeyeceğim"
10
Anma töreninin açılışını yapan Beyonce, tören boyunca ağlayan Jlo, Kim Kardashian, Kanye, Asap Rocky başta olmak üzere hemen hemen herkes NBA'in unutulmaz efsanesi için oradaydı.

11
12
13
14
15

Son Dakika Kobe Bryant için düzenlenen anma töreninde gözyaşları sel oldu - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Günden güne eriyor! Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ın son hali korkuttu Rapunzel'e meydan okuyor! 15 yıldır saçlarına makas değdirmedi Su üstünde yürüyen sihirbaz kendini ifşa etti! Yaptığı hile şeytanın bile aklına gelmez 16 yaşındaki çocuk, hamile bıraktığı sevgilisini parçalara bölüp çöpe attı Kadın kahramanlar, Hakkari'nin sert coğrafyasında PKK'ya göz açtırmıyor