Kocası dünyanın en suçlusu! Paparazzilerin peşinden koştuğu genç kadın 7 ay sonra yeniden ortaya çıktı - Son Dakika

Kocası dünyanın en suçlusu! Paparazzilerin peşinden koştuğu genç kadın 7 ay sonra yeniden ortaya çıktı

30.01.2020 11:07

Yeryüzünün en ünlü suçlusu El Chapo Guzman'ın eşi Emma Coronel Aispuro, Instagram'dan bütün fotoğraflarını sildikten 7 ay sonra ortaya çıktı. Eski güzellik kraliçesi, konumunu bildirmediği bir kayak merkezinde fotoğrafını paylaştı.

1
ABD'de yargılanan Meksikalı uyuşturucu baronu Joaquín "El Chapo" Guzmán, geçtiğimiz yıl Temmuz ayında görülen davada ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.
2
Kaçak silah bulundurmak ve kara para aklamaya kadar pek çok suçtan hüküm giyen 61 yaşındaki El Chapo'nun davasında ortaya çıkan gerçekler tüm dünyanın kanını dondurmuştu.
3
ABD tarafından Al Capone'dan bu yana '1 numaralı halk düşmanı' unvanı verilen ilk isim olan Meksikalı kartel liderinin davası, geçen yıl 13 Kasım 2018'de başladı. Chapo'nun ortaklarından İsmail el Mayo Zambada'nın kardeşi Jesus Zambada, ABD New York'taki mahkemede tanık olarak dinlendi.
4
Zambada'nın verdiği bilgiye göre, Meksika'daki Sinaloa Karteli'nin lideri Guzman, Juarez Karteli'nin liderlerinden Rodolfo Carrillo'yu elini sıkmadığı için 2004 yılında öldürttü.

5
Cinayetle birlikte karteller arasında savaş başladı. Chapo'nun verdiği bir diğer emir ise, rakip kartel için çalışan polisin öldürülmesi. Zambada'nın ifadesine göre, Guzman için çalışan katiller Rafita isimli polisi evinden çıkardı. Bunu yapmak için de küçük oğluna arabayla çarptıklarını söylediler.

6
ABD'nin diken üstünde takip ettiği tarihi davada, ayrıca Chapo'nun elmas kaplamalı silahları da jüriye gösterildi.
7
Silahların fotoğrafları dünyadaki tüm medya organlarında ilk sayfadan verildi. Aylarca süren duruşmaların en gözde ismi, kuşkusuz El Chapo Guzman'ın karısı Emma Coronel Aispuro'ydu.
8
Aylarca süren duruşmaların en gözde ismi, kuşkusuz El Chapo Guzman'ın karısı Emma Coronel Aispuro'ydu.
9
Eski bir güzellik kraliçesi olan Emma Coronel Aispuro, duruşmalara bir avukat ordusuyla katıldı, etrafında onlarca gazeteci vardı.

10
Attığı her adım olay oldu, flaşlar arka arkaya patladı. Mahkeme girişleri ve çıkışları bazı duruşmalarda arbedeye döndü. Mahkeme girişleri ve çıkışları bazı duruşmalarda arbedeye döndü.
11
Jürinin kararını vermesiyle bir süre ortalıkta görünmeyen Emma Coronel, geçtiğimiz aylarda bir televizyon programına katıldı.
12
Katıldığı program, Amerikan VH1 kanalındaydı. Reality şovun adı ise, Cartel Crew - Kartel Elemanları.
13
Genç kadın, programda daha önce duyurduğu giyim markasının adını da açıkladı. Markanın ismi, tahmin edileceği gibi 'El Chapo Guzman: JGL' oldu. Üstelik Emma, markadaki kıyafetleri kendisi tasarlayacaktı.
14
Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan genç kadın, Instagram hesabındaki tüm fotoğrafları geçtiğimiz yaz mevsiminde sildi.

15
Ardından yedi ay sonra ilk fotoğraflarını paylaştı. Emma Coronel Aispuro, bir kayak merkezinde. Bulunduğu yerin konumunu paylaşmadı, yalnızca "Kar güzeldir, zamanı gelmişti" yazdı.

16
Bulunduğu yerin konumunu paylaşmadı, yalnızca "Kar güzeldir, zamanı gelmişti" yazdı.

17
Duruşmalar başlarken El Chapo Guzman'ın hakimden sarılmak için izin istediği Aispuro, kartel lideriyle 2007 yılında evlendi.
18
Bugün 31 yaşında olan eski güzellik kraliçesi, 1989 yılında California San Francisco yakınlarında doğdu. Babası Inés Coronel Barreras, Guzman'ın yardımcılarından biriydi.

19
Aispuro 18 yaşına geldiğinde Joaquin 'El Chapo' Guzman'la tanıştı. Ardından Durango şehrindeki Kahve ve Guava Festivali'nde beklendiği gibi güzellik kraliçesi seçildi.
20
Genç kadının kraliçe ilan edilmesini öneren isim ise, tahmin edileceği üzere El Chapo'dan başkası değildi. Emma Coronel Aispuro ile Sinaloa kartelinin lideri 'Bücür-El Chapo' lakaplı Guzman, 2007 yılında evlendi.
21
2012 yazında Aispuro doğduğu topraklara, ABD'ye seyahat etti. California Lancaster'e gitmesinin nedeni, ikiz bebeklere hamile olmasıydı. Kızlarını ABD'de doğurdu ancak doğum belgelerinde babanın ismi yer almadı.

22
ABD hükümeti tarafından başına 5 milyon dolar ödül konulan El Chapo'nun eşi olduğunu gizledi, modern tarihin en büyük kartel liderinin adı doğum belgelerinde yer yoktu.
23
Guzman'ın 2015'te cezaevindeki banyosuna çıkan bir tünelle hapisten kaçmasında önemli rol oynadı. Dünyayı çalkalayan firardaki ayrıntıyı, El Chapo'nun 'sağ kolu' Damaso Lopez Nunez anlattı."Bize, El Chapo'nun emirlerini o bildiriyordu" diyen Nunez'e göre, Aispuro yakalandıktan sonra başka bir hapishaneye gönderilen Guzman'ın yeniden Altiplano'ya gelmesini sağlamak için bir hapishane yetkilisine 2 milyon dolar rüşvet verdi.
24
Ülkesi Meksika'da iki kez hapisten kaçmayı başardıktan sonra sonunda ABD'ye sınır dışı edilen El Chapo, 20 yılı aşkın süredir Washington yönetimi tarafından isteniyordu.
25
Şubat ayına gelindiğinde 62 yaşındaki Guzman suçlu bulundu. Temmuz 2019'da ise jüri El Chapo'nun ömür boyu hapis cezası aldığını ilan etti.

El Chapo'nun yargılanması, ABD tarihindeki en büyük uyuşturucu davası olarak kayıtlara geçti.

Son Dakika Kocası dünyanın en suçlusu! Paparazzilerin peşinden koştuğu genç kadın 7 ay sonra yeniden ortaya çıktı - Son Dakika


YORUMLAR (1)
  • MM: BİRDE DUYMUŞSUNUZ HAPİSHANEDEN KAÇMIŞ.ÖMÜR BOYU HAPİS DE NE YA.SUÇU SABİTSE İDAM EDİN GİTSİN. İÇERİDEN YİNE YÖNETMEYE DEVAM EDİCEK.BİRÇOK İNSANI ÖLDÜRTECEK YADA UYUŞTURUCUYLA ZEHİRLEYECEK BU MİKROP. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı