Kocası öldükten sonra tacize uğrayan kadın, 30 yıldır erkek gibi yaşıyor - Son Dakika

Kocası öldükten sonra tacize uğrayan kadın, 30 yıldır erkek gibi yaşıyor

26.05.2022 12:18

Hindistan'da yaşayan Siva Petchiammal, ailesini güvende tutmak için 30 yıldan fazla bir süre erkek gibi davrandı. Kocası öldükten sonra tacize uğrayan Petchiammal, kızını korumak için böyle bir fedakarlık yaptığını dile getirdi.

1
Güney Hindistan'daki Tamil Nadu eyaletinde yaşayan S.Petchiammal adlı kadının fedakarlığı ve zekası duyanları hayrete düşürdü.
2
Evlenmeden önceki ismi Siva Pillai olan kadın, Sokkalingapuram bölgesinden Petchiammal soy isimli adamla evlendi. İkinci çocuğunu doğumdan 15 gün sonra kaybeden acılı kadın kızını da yanına alarak Wild Dog Bar bölgesine taşındı. Orada kendine küçük çapta iş kuran S.Petchiammal tacize uğradı.
3
Kocasının ölümüyle sarsılan ve kızının da ileride aynı sorunu yaşayacağını düşünen S.Petchiammal kendisini ve ailesini güvende tutmak için zekice aynı zamanda büyük bir fedakarlık gerektiren fikrini hayata geçirdi.

4
Siva Petchiammal erkek kılığına girdi ve erkek gibi davranmaya başladı. Bu onu erkekler tarafından cinsel tacizden korudu. Ayrıca adını "Muthu" olarak değiştirdi.
5
Petchiammal daha sonra yoksulluk nedeniyle birçok kasabaya gitti ve ticaretle uğraştı.
6
30 yıldır erkek gibi yaşayan, saçını kestirip pantolon gömlek giyen "Muthu" şimdi bir çay dükkanında hayatını devam ettiriyor.

YORUMLAR
500

Son Dakika Kocası öldükten sonra tacize uğrayan kadın, 30 yıldır erkek gibi yaşıyor - Son Dakika


Advertisement