Kocasının metresinden gelen mesajı görünce 50 kilo verdi! Son hali inanılmaz - Son Dakika

Kocasının metresinden gelen mesajı görünce 50 kilo verdi! Son hali inanılmaz

17.12.2019 11:29

14 yıllık eşi tarafından aldatılma gerçeğiyle yüzleşen Betsy Ayala, 119 kilodan 36 bedene inmeyi başardı. İbretlik zayıflama hikayesiyle kendine hayran bırakıyor. İşte inanılmaz zayıflama hikayesinin detayları ve Betsy'nin son hali...

1
Betsy, henüz 6 ay önce doğum yapmıştı. 14 yaşından beri hayatında olan, çok aşık olduğu adamla evlenmişti. Aldatılmak aklının ucundan dahi geçmiyordu.
2
Eşinin cep telefonuna bakam Betsy gözlerine inanamadı. Eşinin kendisini aldattığına dair mesajları gördü.
3
Eşi, metresiyle beraber; Betsy'nin kilolarıyla dalga geçen mesajlar atmışlardı birbirlerine. İşte o an Betsy hayatını değiştirmeye karar verdi.
4
Eşim ve metresi benden 'inek' diye bahsediyordu!
Eşim ve metresi benden inek diye bahsediyordu!
Çocuğunu dünyaya getirdiğinde 119 kilo olan Betsy, eşinin kendisini aldattığı sırada doğum kilolarından kurtulmaya çalışıyordu. Eşi ve metresi, Betsy'nin kilolarıyla dalga geçiyorlardı. Betsy, eşinin açık kalan bilgisayarında Facebook mesajlarında fark etti. Betsy, "Facebook mesajlaşmalarında bana 'inek' diyorlardı. Dünyam başıma yıkıldı" dedi.
5
Betsy'nin yılardır süren evliliği ve ailesi yerle bir oldu. Betsy'nin aklından çılgınca düşünceler geçti. Evini yakıp kızıyla kaçmayı bile düşündü. Daha sonra ise vazgeçti. Kendisine odaklanmaya karar verdi.
6
Betsy, "Spordan sonra hep ağlardım. Aynada gördüğüm kişinin kendim olmadığına inanırdım. Kızımın ileride gurur duyacağı bir annesi olsun diye zayıflamaya karar verdim" dedi. Eski eşi ve metresi mutluyken, kendisi sonsuza dek mutsuz olamazdı. Gücünü topladı ve bütün alışkanlıklarından kurtulmaya başladı. Kız kardeşiyle beraber zumba dersleri almaya başladı.
7
Betsy kısa sürede öfkesini doğru yönde kullanmayı öğrendi. Sağlıklı beslenmeye ve düzenli olarak spor yapmaya başladı. Yıllar içindeki değişimi görenleri şaşırttı.
8
Betsy 50 kilo vermekle kalmadı. Şimdi de spor salonunda eğitmenlik yapıyor.
9
Bugün Betsy tamamen farklı bir dış görünüşe sahip. Aynı zamanda iç dünyası da değişti. Kendisiyle gurur duyuyor ve kızına örnek olmayı umut ediyor.
10
Kulağa tuhaf gelse de Betsy eşinin kendisini aldatmasıyla uyandığını ve ona teşekkür borçlu olduğunu düşünüyor.

11
Betsy, "Artık bana iyilik yaptığını düşünüyorum. Yoksa hayatım boyunca o kadın olarak kalacaktım" dedi.
12
13
14
15
16
17
18

YORUMLAR (8)
  • xxx: şu işi neden bunlar olmayınca yapuıyorsun salarsan hanımefendi böyle olur bakım şart bak şimdi gözü dışarı gitmez tabi ayrılmadı isen. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Kocasının metresinden gelen mesajı görünce 50 kilo verdi! Son hali inanılmaz - Son Dakika


Advertisement
Haberi Paylaş