Koçum Benim Dizisinin Efsane Öğrenci Kadrosu Ne Yapıyor - Son Dakika

Koçum Benim Dizisinin Efsane Öğrenci Kadrosu Ne Yapıyor

11.02.2015 09:11

1
Koçum Benim, Türkiye'de gençlik dizisi denince akla ilk gelen projelerden biridir. 10 Ocak 2002'de TRT'de yayın hayatına başlayan ve 3 sezonda yayınlanan 47 bölümüyle 11 Mart 2004'te sona eren Koçum Benim, döneminin pek ünlü olmayan ancak, sonraki yıllara damga vuran oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. İstek Acıbadem ve İstek Belde liselerinin koridorlarında, sınıflarında ve spor salonlarında çekilen Koçum Benim, 70'li yılların efsane dizisi "Beyaz Gölge"nin yerli versiyonuydu. Beyaz Gölge'den birebir alıntıların olduğu dizi, Türkiye'de Efes'in Koraç kupasını kazanıp bir dönemi açtığı ülke basketboluna da dikkatleri çeken bir yapımdı. Vecihi Ener ve Serdar Akar gibi isimlerin yonetmenliğini yaptığı dizinin efsane öğrenci kadrosunu sizler için bir araya getirdik. Bakın o yıldızlar arasında kimler var ve şimdi nerelere geldiler!

2

Nehir Erdoğan (Pelin)

İlk oyunculuk deneyimini Koçum Benim'de yaşayan Nehir Erdoğan, bir anda Türkiye'nin en çok beğenilen kadın yıldızlarından biri olmayı başarmıştı. Kısa süre sonra 2004'te Yabancı Damat dizisiyle ekranlara kalıcı bir imza atan Nehir Erdoğan devam eden yıllarda Aşk Bir Hayal ve Son gibi dizilerle yüzünü göstermeye devam etti.

3

2014'te Reaksiyon dizisiyle ekranlara son bir selam çakan Nehir Erdoğan, Silsile adlı sinema filmi ile 2014 yılını noktaladı. Şu anda aktif olarak bir projede yer almayan Erdoğan, Türkiye'nin en güzel ve beğenilen yıldızları arasındaki yerini koruyan bir isim.

4
Nehir Erdoğan

5
Nehir Erdoğan

6

Ozan Güven (Umut Yıldırım)

1998'de Çiçeği Büyükmet ile başlayan kariyerinde Ozan Güven kariyerinde en büyük patlamayı İkinci Bahar dizisinde daha ikinci deneyiminde yaşamıştı. İkinci Bahar'da Türkan Şoray ve Şener Şen gibi ustalarla kamera karşısına geçen Ozan Güven, bu yapımdan sonra uzun soluklu yapımlarda bir türlü dikiş tutturamamıştı. 2002'de Koçum Benim'deki başarısı onu 2003'te Bir İstanbul Masalı'na, ve ardından GORA'daki rolüne taşımıştı.

7

Ozan Güven'in GORA'daki rolü onun kariyerini sonsuza kadar değiştiren bir adım olmuştu. Artık daha seçici olmaya başlayan Ozan Güven günümüze kadar; AROG , Ejder Kapanı, Yahşi Batı ve Pek Yakında gibi filmlerde özellikle Cem Yılmaz ile başarılı bir ikili olmuştu. Bu dönemde Canım Ailem ve Muhteşem Yüzyıl gibi yapımlarla da televizyon ekranlarındaki en başarılı performanslarını gösteren Güven, Türkiye'nin en gözde aktörleri arasında yer alıyor.

8

Yunus Günçe (Gökhan Yunus)

2002'de oyunculuk kariyerine başlayan Yunus Günçe, ikinci denemesi olan Koçum Benim'de bir anda yıldızı parlayan isimlerdendi. Yunus Günçe döneminin en çok beğenilen erkek oyuncularından biri olmayı başarmış ve O Şimdi Asker filminde de yüzünü göstermişti. Ancak sonrasında Günçe'nin kariyeri pek de planladığı gibi gitmemişti.

9

Beşinci Boyut gibi yapımlardan, Arka Sokaklar gibi projelere kadar pek çok farklı yapımda bölüm oyunculuğu yapan Günçe, televizyon programları da yaparak ekranlarda tutunmaya çalışmıştı. En son 2014 yılında Kaçak dizisinde 2. sezonda Rus Asker rolüyle yüzünü gösteren Günçe, Koçum Benim'deki popüler günlerinden uzak bir şekilde kariyerini sürdürmeye çalışıyor.

10

Barış Aksavaş (Cihan)

İlk deneyimini 1992'de Mahallenin Muhtarları ile yaşayan Aksavaş, 2002'de Koçum Benim'deki başarısını Bir İstanbul Masalı'na taşımayı başarmıştı. ARdından Karagümrük Yanıyor, Aşkım Aşkım gibi yapımlarda da yer alan Aksavaş en son 2011'de Yalancı Bahar dizisindeki avukat rolüyle ekranlarda yer aldı.

11

Selin Demiratar (Eylül)

90-60-90 ve Adbülhamit düşerken gibi yapımlarla 2000'lerin hemen başında kariyerine adım atan Selin Demiratar, Koçum Benim'de bir anda dikkatleri üstüne çekmiş ve ertesi sene yine bir gençlik dizisi olan Lise Defteri'ne transfer olmuştu. Ancak Selin Demiratar en büyük çıkışını 2005'te Acı Hayat'ta yaşamış ve sonrasında 3 sezon boyunca Adanalı dizisindeki rolüyle anılmıştı.

12

En son Huzur Sokağı dizisindeki Feyza rolüyle 2012-2013 sezonunda rol alan Demiratar, bir süredir ekranlardan uzakta.

13
Selin Demiratar

14
Selin Demiratar

15
Selin Demiratar

16

Yasemin Ergene (Eylül)

Dizinin diğer Eylül karakteri olan Yasemin Ergene ise daha kısa soluklu bir kariyere imza atan isimlerden. Selin Demiratar'ın yerine diziye dahil olan Yasemin Ergene bu dizide büyük bir beğeni toplaması üzerine özellikle reklamlarda yüzünü sıkça gösteren bir oyuncu oldu.

17

2006 yılında rol almaya başladığı Doktorlar dizisine kadar Koçum Benim'den sonra pek dikiş tutturamayan Ergene, 3 sezonluk Doktorlar tecrübesiyle anılıyor. 2008'de en son Babam Adam Olacak dizisinde yer alan Ergene, şimdilerde kariyerini bir kenara bırakmış ve özel hayatına yönelmiş durumda.

18
Yasemin Ergene

19
Yasemin Ergene

20
Yasemin Ergene

21
Yasemin Ergene

22

Yasemin Öztürk (Ceren Esen)

Koçum Benim'in tecrübeli genç yıldızlarından olan Yasemin Öztürk, Bücür Cadı ve Üvey Baba gibi yapımlarda yeteneklerini ıspatlamış bir oyuncuydu.

23

Koçum Benim'deki rolünden sonra; Kurtlar Vadisi, Aşka Sürgün, Binbir Gece, Behzat Ç. gibi yapımlardan sonra Nizama Adanmış Ruhlar ve Ötesiz İnlar gibi projelerde yüzünü gösterdi. Öztürk şimdilerde Milat adlı bir dizide 2015'te kariyerine devam ediyor.

24
Yasemin Öztürk

25

Hakan Karayaşar (Hakan)

Oyunculuk kariyerinden ziyade televizyon programlarıyla anılan isimlerden olan Karayaşar, ilk deneyimi olan Koçum Benim'den sonra O Şimdi Asker, Mustafa Hakkında Herşey gibi filmlerde rol aldı ve Şarkılar Seni Söyler dizisine imza attı. Sonrasında pek fazla bilinen yapımlarda yüzünü gösteremeyen Karayaşar, en son 2011'de Eski Koltuklar adında bir kısa filmin kadrosunda yer aldı.

26

Engin Altan Düzyatan (Orçun)

Kariyerine Ruhsar, Yeditepe İstanbul ve En Son Babalar Duyar gibi yapımlarla başlayan Engin Altan Düzyatan, ilk büyük patlamasını Koçum Benim'de yapmıştı. Sonrası ise Düzyatan'ın şöhret basamaklarını üçer beşer çıktığı bir süreç yaşatmıştı başarılı oyuncuya.

27

Koçum Benim'den sonra; Alacakaranlık, Kampüsistan, Hürrem Sultan gibi yapımlarda yer alan Düzyatan, Beyza'nın kadınları gibi filmlerde de yüzünü göstermişti. Bir süre pek dikiş tutturamayan Düzyatan, ikinci büyük patlamasını 2009'da yaşamıştı. Bir Bulut Olsam, Kapalı Çarşı gibi dizilerden sonra pek çok sinema filminde rol alan yakışıklı yıldız, şimdilerde Diriliş: Ertuğrul dizisinde başrolde performansını sergilemeye devam ediyor.

28

Yeliz Doğramacılar (Yeliz)

Kariyerine 1996'da Gurbetçiler dizisiyle başlayan bir zamanların en beğenilen ekran yüzlerinden olan Yeliz Doğramacılar da Koçum Benim'in kadrosunda yer almıştı.

29

Sonrasında 2003'te bir başka gençlik dizisi olan Hayat Bilgisi'ne adım atan Doğramacılar, en son 2007'de Hicran Sokağı adlı bir sinema filminde rol aldıktan sonra oyunculuk kariyerini noktaladı.

30

Burçak Işımer (Ayça)

Kariyerine 1999'da Yılan Hikayesi dizisiyle çok iyi bir başlangıç yapan Burçak Işımer, döneminin en çok beğenilen kadın oyuncularındandı.

31

3 sezonluk Yılan Hikayesi tecrübesinden sonra ikinci büyük çıkışını En Son Babalar Duyar'da yapan ve sonrasında Koçum Benim dizisine adım atan Işımer, sonrasında kariyerine çok fazla devam etmedi ve en son 2008'de Mert ile Gert dizisinde yer alarak ekranlardan çekildi.

32

Işımer aynı zamanda Türkiye'nin ilk su altı mankeni olmasıyla da tanınıyor.

33
Burçaak Işımer

34

Şahin Çetinkaya (Baturay)

Mahallenin Muhtarları dizisiyle başladığı kariyerinde en son 2002'de Koçum Benim'de rol altıktan sonra bir daha oyunculuk yapmayan Çetinkaya, kamera arkasında bir hayat sürmeye başladı. En son 2012'de Kuzey Güney dizisinde yardımcı yönetmen olarak görev alan Çetinkaya, oyunculuktan tamamen kopmuş gözüküyor.

35

Enginay Gültekin (Selvi)

Kadınlar Kulübü ile başlayan kariyerinde Yılan Hikayesi'nden sonra Koçum Benim dizisine geçen Gültekin, bu yapımdan sonra bir süre Hamdi Alkan'ın Reyting Hamdi kadrosunda yer aldı.

36

Dizi kariyerinde en son 2011'de Küçük Sırlar'da Neslişah karakterine hayat veren Gültetin, 2014'te Annemin Şarkısı filminde rol aldı.

37

Hürdoğan Güvendiren (Arda)

Mahallenin Muhtarları ile başlayan kariyerinde Koçum Benim'de rol aldıktan sonra oyunculuk kariyeri uzun sürmeyen isimlerden Güvendiren. Kurtlar Vadisi, Ihlamurlar Altında, Acemi Cadı ve Selena gibi yapımlarda rol alan Güvendiren, 2006'dan sonra oyunculuk tecrübesi yaşamadı.

38

Murat Prosçiler (Umut Yıldırım)

Genelde Seslendirme tecrübeleriyle tanınan Prosçiler, ilk dikkat çeken oyunculuk deneyimini Koçum Benim'de yaşamıştı. Ardından Sır Kapısı, Büyük Buluşma, Beşinci Boyut gibi yapımlarda yüzünü gösteren Prosçiler, Ölümsüz Kahramanlar ve 20 Dakika gibi yapımlarda yer aldı. Galip Derviş'te 2013'te yüzünü gösteren Prosçiler, son yıllarda Nizama Adanmış Ruhlar adlı dizide yüzünü gösteriyor.

39

Efe Duru (Efe)

Efe Duru sadece Koçum Benim dizisinde rol aldı ve başka bir oyunculuk deneyimi olmadı.

40

Ferit Aktuğ (Aslan)

Kariyerine Koçum Benim'de başlayan Aktuğ, ilk büyük çıkışını Kampüsistan dizisinde yaşadı ve sonrasında Mustafa Hakkında Herşey'de rol aldı. Büyük Buluşma ve 29-30 gibi yapımlardan sonra ikinci büyük çıkışını yaşadığı Kavak Yelleri dizisinde 4 sezonluk bir performans yaşadı. En sın Aramızda Kalsın dizisinde 2013-2014 döneminde 2 ezonluk bir tecrübesi bulunan Aktuğ, kariyerine devam ediyor.

41

Sezgin Erdemir (Kovboy Barış/Barış Sezgin)

Böyle mi Olacaktı ve Yılan Hikayesi gibi yapımlarda yer aldıktan sonra Koçum Benim'de rol alan Erdemir, bu yapımdan sonra Arka Sokaklar, Melekler Korusun gibi yapımlarda yer aldı. Erdemir en son 2014'te Kertenkele dizisinde Celal rolüyle kamera karşısına geçti.

42

Açelya Elmas (Burcu)

Ruhsar, Eyvah Babam, Deli Yürek, Nisan Yağmuru gibi tecrübeleriyle 2002'de Koçum Benim'in kadrosuna dahil olan Elmas bu yapımdan sonra, Ihlarmurlar Altında, Lale Devri gibi dizilerde yer aldı.2012'de Hayat Sürprizlerle Dolu dizisinden sonra sinema filmlerine yönelen Elmas, en son 2014'te Mazlum Kuzey adlı filmde rol aldı.

43

Bahar Akça (Damla)

Deli Yürek, Küçük Besleme gibi yapımların ardından 2002'de Koçum Benim kadrosuna dahil olan Akça, bu yapımdan sonra yoğun bir şekilde dizilerde oyunculuk tecrübelerine devam etti.

44

En son 2011 senesinde Pınar rolüyle Yalancı Bahar dizisinde yüzünü gösteren Akça, son yıllarda herhangi bir yapımda yer almadı.

45
Bahar Akça

46

Seda Fettahoğlu (Seda)

2002'de başlayan kariyerinde Koçum Benim'de rol aldıktan sonra Sihirli Annem'in 4. sezonunda yüzünü gösteren Fettahoğlu, sonrasında oyunculuk kariyerinde yükselişe geçemedi ve en son 2007'de Çatı Katı adlı yapımda yer aldıktan sonra, yüzünü unutturdu.

47
48

Kıvanç Başkan (Emre)

En Son Babalar duyar dizisinden sonra transfer olduğu Koçum Benim dizisinde kendisini gösterme fırsatını bulan Kıvanç Başkan'ın kariyeri çok kısa sürdü. En son 2005'te Beşinci Boyut'ta rol alan Başkan, şimdilerde herhangi bir projede yer almıyor.

49

Onur Somer (Ahmet)

Onur Somer sadece Koçum Benim dizisinde rol aldı ve başka bir oyunculuk deneyimi olmadı.

50

Diğba Ener (Dilara)

Günaydın İstanbul Kardeş ve Koçum Benim dışında oyunculuk tecrübesi olmayan Diğba Ener, kariyerine seslendirme alanında devam etti. Uzun soluklu olarak Arka Sıradakiler dizisinde seslendirme asistanlığı yapan Ener, en son 2012'de yayınlanan Fetih 1453 filminde seslendirme yönetmeni olarak görev aldı.

51

Özlem Çakman (Gülizar)

Yaz Evi, Aynalı Tarhir gibi dizilerden sonra Koçum Benim'in kadrosuna dahil olan Çakman, 2003'te Kampüsistan'da rol aldıktan sonra bir daha oyunculuk tecrübesi yaşamadı.

52

Serap Üsküplü (Öğrenci)

Döneminin neredeyse bütün gençlik dizilerinin kadrosunda yer alan Üsküplü, Koçum Benim'le başladığı kariyerine Hayat Bilgisi, Lise Defteri ve Acemi Cadı ile devam ettikten sonra en son Tarık ve Diğerleri adlı dizide 2006'da rol aldı. Üsküplü 2006'dan günümüze bir yapımda karşımıza çıkmadı.

53

İsmail Hacıoğlu (Ali)

2001'de başladığı oyunculuk kariyerinde 2002'de Koçum Benim'de yüzünü gösterme fırsatı bulan Hacıoğlu, sonrasınra Bir İstanbul Masalı dizisine transfer oldu ve ilk büyük çıkışını bu yapımda yaşadı.

54

Hızlı bir kariyer yükselişi yaşayan Hacıoğlu, yıllarca pek çok sinema filmi ve dizi projesinde yer alarak Türkiye'nin aranan erkek oyuncuları arasına ismini yazdırdı. Hacıoğlu en son 2013'te Osmanlı Tokadı adlı dizide ve 2014'te Sonsuz Bir Aşk adlı sinema filminde rol aldı.

55

Doğa Bekleriz (Aslı)

Bir zamanların en beğenilen ekran yüzlerinden olan Bekleriz, kariyerine Aynalı Tahir dizisindeki Yeşim rolüyle adım atmıştı. Koçum Benim'deki Aslı öğretmen rolüyle anıldıktan sonra Çocuklar Duymasın dahil olmak üzere pek çok dizide yüzünü gösteren Bekleriz, en son 2007'de Vatan Sağolsun dizisinde rol aldı.

56
Doğa Bekleriz

57
Doğa Bekleriz

58
Doğa Bekleriz

59

Sermiyan Midyat (Kurtuluş Koç)

Radyo programcılığı ve oyunculuk kariyerlerini birlikte yürüterek 1995'ten beri ekranlarda yer alan Sermiyan Midyat, ilk tecrübesini yaşadığı Çiçek Taksi'den sonra ilk büyük çıkışını Koçum Benim'de yaşadı.

60

Sonraki yıllarda pek çok dizi ve sinema filmiyle kariyerine devam eden Sermiyan Midyat 2000'li yıllarda adından sıkça bahsettirdi. Son yıllarda Hükümet Kadın 1 ve 2 filmleri ile Analı Oğullu dizisiyle yüzünü gösteren Midyat aynı zamanda senaryo yazarlığı ve yönetmenlik de yapan bir sanatçı.

61

Deniz Arcak (Badegül)

İlk oyunculuk tecrübesini 1995'te Bay E filminde yaşayan Deniz Arcak, 2002'de Koçum Benim'de rol alan ünlü isimler arasındaydı. ÖZellikle 90'lı yılların pop müzik efsanelerinden olan Arcak, en son Yalan Dünya dizisinde 2011 yılında kamera karşısına geçti.

62
Hayat Bilgisi bir zamanların televizyon efsanelerinden olmuş bir dizi. Bu dizideki pek çok oyuncu ilk deneyimlerini başrolünde Perran Kutman'ın oynadığı bu yapımla yaşadılar. Sonrasında bir çoğu ekranların unutulan yüzlerinden olurken, aralarından bazıları günümüze uzanan oyunculuk kariyerleriyle büyük sanatçılara dönüştüler. Sizler için 30 kişilik Hayat Bilgisi sınıfını bir araya topladık ve kariyerlerinin Hayat Bilgisi sonrasında nasıl geliştiğini inceledik. Çok şaşırtıcı isimleri bulacağınız bu derlemede bir zamanların efsane dizisinin oyuncularının yaşadığı değişime şahit olacaksınız.

63
Beton Ayşe'yi hatırlamayan var mı?

64
Beton Ayşe (Hayfa Safi Tulun) Hayat Bilgisi'ndeki performansından sonra oyunculuğu uzun soluklu sürmeyen Hayfa Safi Tulun, Emret Komutanım ve Selena gibi yapımlarda yüzünü gösterdikten sonra daha çok kamera arkasına yönelik bir kariyer izledi.

65
En son 2010'da Umut Yolcuları dizisinde post prodüksiyon asistanlığı yapan Tulun'un son yıllarda bir oyunculuk deneyimi bulunmuyor.

66
Beton Ayşe - Hayfa Safi Tulun

67
Barbie Gamze (İpek Erdem) 1985 doğumlu İpek Erdem için Hayat Bilgisi oyunculuk kariyerinin ilk denemesiydi. Hayat Bilgisi'nden sonra da oyunculuğa devam eden Erdem, özellikle Elveda Rumeli'deki 2007-2009 arasında geçirdiği 3 sezonluk performansıyla akıllarda yer etti. 2010-2012 arasında da Yer Gök Aşk dizisinde yine bir 3 sezonluk macera yaşayan Erdem, en son 2013'te Böyle Bitmmesin dizisinin 2. sezonunda boy gösterdi.

68
İpek Erdem

69
Pikaçu Keramettin (Kerem Kupacı) Dizinin ana karakteri konumunda olan Kerem Kupacı, Hayat Bilgisi'nden sonra oyunculuk kariyerini farklı projelerde devam ettirdi. Bunlar arasında 2008'de Osmanlı Cumhuriyeti, Ezel dizisi, Elde Var Hayat dizisi en çok dikkati çekenler arasında. 2014'te Kardeş Payı gibi dizilerde konuk oyuncu olarak yüzünü gösteren Kupacı, 2015'te Bedel adlı TV dizisinde kariyerini sürdürmekte.

70
Ortega Sedat (Paşhan Yılmazel) En popüler dönemini Hayat Bilgisi dizisiyle yaşayan Paşhan Yılmazel, bu diziden sonra pek çok projede yer aldı. Doktorlar dizisinin 3. sezonunda yüzünü gösteren Yılmazel, Çılgın Dershane film serisinde yer aldı. Adanalı dizisinde oynadı. Avanak Kuzenler gibi sinema filmlerinde yer aldı. En son 2014'te Çılgın Dershane Üniversitede adlı 2014 yapımı dizide kamera karşısına geçen Yılmazel, bu seriyle özdeşleşen isimlerin başında geliyor.

71
Törpü Yeliz (Gökçe Bahadır) Tatlı Hayat ve Beşik Kertmesi gibi dizilerde yüzünü gösterdikten sonra Hayat Bilgisi'nde ana karakterlerden biri olarak karşımıza çıkan Gökçe Bahadır, bu projeden sonra Türkiye'nin önemli kadın oyuncularından biri olarak ismini büyüten bir sanatçı oldu. 2006'da başlayan Yaprak Dökümü'nde 5 sezon boyunca en şöhretli dönemini yaşayan Bahadır, bu projenin ardından bir kaç film tecrübesinden sonra Kayıp Şehir dizisinde boy gösterdi ancak dizi tutmadı. Aramızda Kalsın dizisinde 2 sezonluk bir tecrübe yaşadı ve bu projenin ardından Bana Masal Anlatma adlı filmde yer aldı.

72
Gökçe Bahadır

73
Gökçe Bahadır

74
Gökçe Bahadır

75
Kopil Ali (Serhan Arslan) Geniş kitlelere Hayat Bilgisi dizisiyle yüzünü tanıtan Serhan Arslan da bu projeden sonra kariyerine tam gaz devam edenlerden. Avrupa Yakası'nda bölüm oyunculuğu, Cennet Mahallesi, Emret Komutanım, Akasya Durağı, Yahşi Cazibe ve Harem gibi dizilerde yer alan Arslan bunların yanında Osmanlı Cumhuriyeti ve Kendime İyi Bak gibi sinema filmlerinde rol aldı. Özellikle Harry Potter film serisindeki seslendirme performansıyla dikkat çeken Arslan, son yıllarda dizi projelerinden ziyade reklam filmlerinde yüzünü gösteriyor.

76
Var mısın Arif (Ümit Erdim) İlk oyunculuk tecrübesini Hayat Bilgisi dizisiyle yaşayan Arif Erdim, bu projeden sonra Selena, Adanalı gibi dizilerde rol aldı. Bu İşte Bir Yalnızlık Var sinema filminde boy gösteren Erdim, en son 2013'te Doksanlar adlı dizide rol aldı. Arif Erdim, oyunculuğunun yanı sıra son yıllarda pek çok televizyon programında da yer aldı.

77
Süzme Şenay (Kaan Yılmaz) 2003'teki Hayat Bilgisi tecrübesinden sonra Kadın İsterse, Beşinci Boyut ve Acemi Cadı gibi dizilerde yer alan Kaan Yılmaz. 2006 yılında Sınav adlı sinema filminde yer aldı. Bu filmde Van Damme'dan yediği uçan tekmeyle gündeme gelen Yılmaz, son yıllarda Mazi Kalbimde Yaradır, Şubat ve Gönül İşleri gibi dizilerde oyunculuk yapmaya devam ediyor.

78
Rüya Şahiner (Yıldız Asyalı) Eyvah Babam ve Eyvah Kızım Büyüdü gibi dizilerle ilk büyük çıkışını yapan Yıldız Asyalı 2003'te dahil olduğu Hayat Bilgisi projesinden sonra 2008'e kadar tutunabilen bir yapımda yer alamadı. 2008'de Doludizgin Yıllar ile 2 sezonluk bir performans sergileyen Asyalı, son yıllarda Asaiş Berkkemal, MEleklerin Mucizesi ve Aşkopat gibi projelerde yer aldı.

79
80
81
Kikirik Biricik (Çisil Oral) Hayat Bilgisi ile oyunculuk kariyerine başlayan Çisil Oral, bu projeden sonra Adanalı ve Teyzanne gibi dizilerde yüzünü gösterse de son yıllarda herhangi bir oyunculuk tecrübesi yaşamadı.

82
Almanyalı Didem (Yeliz Doğramacılar) Bir zamanlar ekranların güzel yüzlerinden olan Yeliz Doğramacılar, Gurbetçiler ve En Son Babalar Duyar dizileriyle başladığı kariyerinde Koçum Benim'in kadrosunda da kendisine yer bulmuştu. Bu projelerin ardından Hayat Bilgisi'nde rol alan Doğramacılar, aynı dönemde Hürrem Sultan dizisinde'de yüzünü göstermişti. En son Hicran Sokağo adlı sinema filmiyle kamera karşısına geçen Doğramacılar, son yıllarda oyunculuktan uzak bir hayat yaşıyor.

83
84
85
86
Cavcav Cavit (Cavit Çetin Güner) Hayat Bilgisi'nde yan karakter olarak oyunculuk kariyerine başlayan Cavit Çetin Güner, bu diziden sonra Yalancı Yarim, Tek Türkiye, Annem, Leyla İle Mecnun, Ustura Kemal gibi yapımlarda yer aldı. Arka Sokaklar'da beşinci sezonda yüzünü gösteren Güner şu sıralarda Diriliş Ertuğrul dizisinde Doğan Bey adlı karakteri canlandırıyor.

87
Teflon Ercüment (Oğuzhan Yıldız) Hayat Bilgisinde yan karakter rolünde oynayan Oğuzhan Yıldız, bu projeden sonra da oyunculuğa devam etti. Büyük Buluşma, Beşinci Boyut, Hepsi 1 gibi yapımlarda yer alan Yıldız, Çılgın Dershane serilerinde yer aldı. Doludizgin dizisinin 2. sezonunda oynadı ve en son 2013'te Size Deniz Getireceğim adlı sinema filminde oyunculuk tecrübesi yaşadı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Koçum Benim Dizisinin Efsane Öğrenci Kadrosu Ne Yapıyor - Son Dakika


Advertisement