Son Dakika Haberleri: Kokulu Çoraplarını Satarak Yılda 700 bin TL Kazanıyor

Kokulu Çoraplarını Satarak Yılda 700 bin TL Kazanıyor

8 gün önce

33 yaşındaki Roxy Sykes, ayak fetişi endüstrisine girmeye karar verdikten kısa bir süre sonra, internette kokulu çoraplarını satmaya başladı. Sykes'ın yıllık kazancı ise dudak uçuklatıyor.

1
Kokmuş Çoraplarından 150 TL Kazanıyor
Kokmuş Çoraplarından 150 TL Kazanıyor
Fetiş endüstrisine girmek isteyen Roxy, Instagram sayfası açtı ve kısa sürede 10 bin takipçiye ulaştı. Ayaklarına olan ilgiyi gördükten sonra sosyal medya'dan giyilmiş ayakkabı ve çoraplarını satmaya başladı. Kokmuş çorapları için yaklaşık 150 TL ve ayakkabıları için ise 1500 TL isteyen Roxy, ilginin yoğun olduğu bir ayda 55 bin TL kazandığını söylüyor.
2
Başlangıç olarak, Roxy sosyal medyada ayaklarının fotoğraf ve videolarını yayınladı. İlginin gittikçe arttığını gören Roxy çorap ve ayakkabılarını satabileceği web sitelere giriş yaptı. Roxy, ''Ayaklarımın fotoğraf ve videolarını yayınlamak güzel bir fikirdi fakat insanlar her zaman fiziksel olarak fazlasını istiyorlardı'' diyor.
3
"İş toplantılarında, ayaklarımın masasının altına fotoğraf çekip saatlerce mesaj atarak insanların bir şey alıp almayacağını öğrendim ve bu yüzden işimi sadece sosyal medyada değil farklı web sitelerine taşıdım ve birden bire sadece bir web sitesinden haftada 15 bin TL kazanmaya başladım.''
4
İşlerini gittikçe büyüten Roxy, fetiş modellerine mentorluk yapmaya başlamış.
5

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

YHT Kazası Sonrası Paramparça Olan Vagonun İçinden Korkunç Görüntüler Yasak Elma'nın Cinsel İlişki Haritası Kafaları Karıştırdı 13 yıldır Evlerimize Konuk Olan 'Arka Sokaklar' Oyuncularının Değişimleri, Görenleri Hayrete Düşürüyor! Çağatay Ulusoy ve Ayça Ayşin Turan'ın Cinsel İlişki Sahnesi Muhafız'a Damga Vurdu Muhafız'ın Ölümsüz Mazhar'ı Bakın Kim Çıktı!