Son Dakika Haberleri: Kolombia'nın Choco Bölgeside Gökten Kan Yağdı

Kolombia'nın Choco Bölgeside Gökten Kan Yağdı

5 yıl önce

1
Gökten sadece yağmur yağdığını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. 2008 yılında Kolombia'nın Choco bölgeside gökten kan yağdı.

2
Köyün rahibi gökten yağan kanın Tanrı'nın bir işareti olduğunu, insanların günahlardan arındığını söyledi.


3
1997 yılında bir balıkçı botunun üzerine gökten inek düştü.


4
Botun az daha batmasına neden olan bu ineğin bir Japon kargo uçağı tarafından uçak havadayken atıldığı tahmin ediliyor.Rus Havagücünün inek düştükten iki hafta sonra Japon otoritelerine verdiği bilgiye göre, uçak mürettebatı ineği yemek için aldı ama uçak tehlikeye girince Japon Denizi üzerindeyken aşağı attı.


5
Örümcek yağmuru; Arjantin 6 Nisan 2007'de Arjantin'in Salta kasabasına tatile giden Christian Oneto Gaona ve arkadaşları San Bernardo Dağları'na tırmandı.


6
Tırmanma yolculuğuna başladıktan yaklaşık iki saat sonra gökten farklı renklerde örümcek yağmaya başladı.


7
Gökten solucan yağdı; ABD ABD'de bir polis memuru işine gitmek için evinden çıktı ve kısa bir süre sonra gökten suyla birlikte solucanların düştüğünü gördü.


8
Bir anda her yeri solucan kapladı. Olayın gizemi çözülebilmiş değil.


9
Renkli kar yağdı; Sibirya

10
Sibirya'nın Omsk bölgesinde 2007 yılında turuncu, yeşil ve sarı renkte kokulu kar yağdı.

11
Para yağmuru; Almanya 2007 yılında bir motorcu gökten para yağdığını gördü.


12
Paraları motorunun dikiz aynasından gördüğünü iddia eden kadın paraların bir kısmını topladı. Paranın kaynağı bilinmiyor.

13
Sığırcık yağmuru; İngiltere İngiltere'nin Somerset Köyü'nde Mart 2010'da gökten yüzlerce sığırcık kuşu ölü şekilde yere düştü.


14
Et yağmuru; ABD 1876 yılının mart ayında Allen Crouch isimli bir kadının çiftliğinin üzerine gökten et parçaları yağdı.


15
Etlerin koyun veya geyik eti olduğu sanılıyor.

16
DÜNYA ÜZERİNDE YAŞANMIŞ EN İLGİNÇ OLAYLAR/ Dünya üzerinde yaşanmış en ilginç olayları sizin için derledik. İşte onlardan bazıları... Annelerini öldürüp, organlarını yediler. İşte aklın almayacağı bir vaka.. 3 kardeş annelerini öldürüp daha sonra organları yedi ve ardından kanını içti.

17
56 yaşındaki kadının cesedi komşuları polise evden garip sesler duyduklarını ihbar etmeleri üzerine bulundu.

18
Polis yaptığı incelemede kadının bazı organlarının eksik ve cesedin kansız olduğunu açıkladı.

19
Filipinler'in Ampatuan kentinde gerçekleşen olayda 35 yaşındaki Dante, 21 yaşındaki Paroy ve 18 yaşındaki küçük kardeş İbrahim ise annelerini öldürdüklerini inkar ediyor.

20
Kardeşler "kötü bir ruhun getirdiği hastalığı uzaklaştırmaya çalıştıklarını" söylüyor.

21
53 YAŞ GENÇ DAMAT/ Güney Afrika'da 8 yaşındaki Sanele Masilela, 61 yaşındaki ve 5 çocuk annesi Helen Shabangu ile geçtiğimiz günlerde evlenmişti.

22
Küçük çocuk yaptığı açıklamada “Kendimi Helen'e uygun bir koca olarak hissediyorum. Evlendiğim gün harika bir gündü. Nasıl bir gün olacağını hayal etmiştim ve tam da istediğim gibi oldu.

23


Arkadaşlarım evli olmamın çok eğlenceli olduğunu düşünüyor fakat ben kendimi bir koca gibi hissediyorum” dedi.


24
Çift birlikte yaşamıyor fakat küçük çocuğun eşi Helen genellikle akşam yemeklerine eve çağrılıyor. Daha önceki evliliğinden 5 çocuğu olan Helen ise yapılan düğünü savunarak, “Ben yanlış yaptığımızı düşünmüyorum..."

25
"Bu bizim kültürümüzde olan bir şey. Atalarımız bizden bir şey istediğinde bunu yerine getirmeliyiz. Diğer insanların bunu anlayacağını zannetmiyorum” dedi.

26
Helen'in 65 yaşındaki gerçek eşi ise bu evliliğe karşı çıkmadığını ifade ederek, “Ben ve çocuklarım bundan mutluyuz” dedi.

27
KİMSE DURMADI/ Ekonomik krizden etkilenen Güney Kıbrıslı erkekler, ilginç bir teste tabi tutuldu. 3 saat ateşli kıyafetle bekleyen Rosalinda, erkekleri test etti.

28
Ancak kendisine sadece 8 erkek yardımcı olunca şok geçirdi. "Rosalinda" lakaplı "Showbiz" adlı TV programı sunucusu, erkekleri denemek istedi. Bunun için seksi kıyafet giyerek trafiğe çıktı.

29
Güzel yıldız, Limasol ve Lefkoşa arasında bulunan Pareklisia yolunda, aracının tekeri patlamış gibi yaptı. Erkeklerin seksi kıyafetinden etkileneceğini düşündü. Ancak beklediği gibi olmadı.

30
Yarı çıplak halde, yol ortasında 3 saat boyunca otostop yapan sunucuya, caddenen yüzlerce kişi geçmesine rağmen kimse yardımcı olmadı. Sadece 8 kişi genç kadına yardım etmek için durdu. Testten geçenlere ise çeşitli hediyeler verildi.

31
Beş kocalı Verma Hindistan'ın kuzeyindeki Dehradun şehrinde yaşayan 21 yaşındaki Rajo Verma'nın tam beş kocası var. Ve bu beş adam kardeş.

32
Verma, ilk olarak görücü usulüyle 21 yaşındaki Guddu ile evlenmiş, ancak daha sonra damadın dört kardeşi de genç kadınla ilişki yaşamaya başlamış.

33
Şimdi tek odalı bir evde birlikte yaşayan ailenin bir de oğlu var. Rajo Verma "Çocuğun babasının kim olduğunu bilmiyorum, ancak bunun bir önemi de yok" diyor.

34
New York'ta yaşayan bir psikoloji öğrencisi genç kız boş odasını bir marangoza kiralar. Amacı onunla konuşup, adamın davranışlarını incelemektir. Ama iki hafta sonra marangoz genç kızı bir balta ile parçalar.

35
Parmak izini değil parmağını bastı İngiltere'de hırsızlık yapan 20 yaşındaki bir genç olay mahalinde “parmağını” bıraktı. Motosikleti çalmaya çalışırken anlaşılmayan bir biçimde parmağını kopartan genç hemen hastaneye gitti.

36
Polis suç duyurusu nedeniyle inceleme yaparken parmağı fark edip hastaneleri araştırmaya başladı. Bu sayede genç hırsız yakalandı. Kopan parmak da bir operasyonla ele dikildi fakat genç hırsız hapse girmekten kurtulamadı.

37
Tayvan'da gerçekleşen bu garip olay duyanların midesini kaldıracak cinsten.

38
Olay anında sarhoş olduğu açıklanan adam, kız arkadaşıyla şiddetli bir kavga ederken sinirine hakim olamadı ve cinsel organını kesti.

39
46 yaşındaki ismi açıklanmayan adamın, bununla da kalmayıp kestiği organını tuvalete atarak sifonu çektiği belirtildi.

40


Sinir krizi geçiren kız arkadaşı tarafından hastaneye yetiştirilen adam kan kaybından bilincini kaybetti. Doktorlar yaptığı açıklamada 'eğer tuvalete atmamış olsaydı muhtemelen organını yerine dikebilirdik' ifadelerini kullandı.


41
Avusturya'da bir proje için ölü taklidi yaparak fotoğraf çektiren sanatçının fotoğrafları Interpol'e kadar uzanacak cinayet soruşturmasının başlamasına neden oldu. Avusturya'nın Viyana kentinde güvenlik güçleri Interpol'ün de karıştığı bir cinayeti çözmek için iş başı yaptı.

42
Ellerindeki fotoğraflarda gözüken ölü kadını araştıran polis karelerin "ölüm" temalı bir proje için çalışan bir sanatçıya ait olduğundan habersizdi.

43
Konsept sanatçısı Sigrid Fleckseder ortağı Christian Thomas ile birlikte "Ölümün 4 Mevsimi" adlı bir proje hazırladı.

44
Çalışma için kendisine rayların üzerinde yatan bir ceset görünümü veren Fleckseder ortağıyla birlikte çektiği kareleri basılması için fotoğrafçıya gönderdi.

45
Fotoğrafı basan çalışanlar gördükleri karşısında ne yapacağını bilemeyerek Almanya'daki merkezlerine haber verdi.

46
Fotoğrafları inceleyen merkez çalışanları ise durumu Interpol'e bildirdi.

47
"Cinayeti" araştıran dedektifler Fotoğrafların gönderildiği adrese giderek ipuçları toplamayı planlarken karşılarında Fleckseder'i buldular.

48


Durum anlaşılınca herkes rahat bir nefes aldı. Fleckseder konuyla ilgili olarak şunları söyledi. "Kimin daha çok şaşırdığını bilemiyorum. Karşımda Interpol'ü gören ben mi? yoksa yaşayan bir cesetle karşılaşan onlar mı?"


49
Sırtında tabutla adres aradı İzmir'in Çiğli ilçesinde meydana gelen intihar olayına gitmek isteyen cenaze aracının şoförü, elinde telefon sırtında tabut adres aradı. Olay yerinin yerleşim yerlerine uzak olması ve ıssız bir bölgede olması cenaze işleri ekiplerine de zor anlar yaşattı.

50
Büyük bir tarlanın ortasında bulunan binaya ulaşmakta zorlanan cenaze işleri görevlisi, sırtında tabut, elinde telefonla adres aradı.

51
Hamile olduğunu anlamadan 7 ay basketbol oynadı 23 yaşında bir Brezilyalı kadın basketbolcu, hamile kaldığını anlamadan 7 ay boyunca takımıyla turnuvalara katıldı.

52
Silvia Cristina Gustavo Rocha isimli genç sporcu, hamile olduğunu, 7 aylık prematüre bebeğini dünyaya getirmeden sadece 3 gün önce, karnında bir ağrı hissedince göründüğü doktordan öğrendi.

53
Bebeğine Lous Ferdinand adını koyan genç anne, duygularını, ”Hamile kaldığımı hiç düşünmemiştim. Sadece biraz kilo aldığımı düşünüyordum” diye dile getirdi.

54
Katolik rahip striptizci sevgilisi için hırsız oldu. İngiltere'de Katolik bir rahip barda striptizlik yapan evli sevgilisi için çalıştığı kiliseden tarihi değeri bulunan eşyaları çaldı.

55
Çalınan eşyaların değeri 300 bin İngiliz Sterlini (yaklaşık 780 bin YTL) 30 yaşındaki stripzcinin rahibin yatağında çekilmiş çıplak fotoğrafları bulundu. Bunun üzerine evli kadın sevgilisi için, “O benim için bir amca gibi. Beni her zaman korur."

56


"Aramızda bir cinsellik asla olmadı, o sadece kaybolmuş bir ruh” dedi. Rahip sayesinde striptizci yabancı ülkelere tatile gitti, en kaliteli viskileri içti, en pahalı restoranlarda yemek yedi ve en ünlü moda tasarımcılarının kıyafetlerini giydi.

57
Exxon'a ait bir petrol tankeri Kanada açıklarında battıktan sonra, iki tane deniz ayısı 80000 dolar harcanarak temizlenmiş şekilde ve büyük bir törenle denize bırakıldı.

58
Tam 2 dakika sonra herkesin gözleri önünde bir mavi balina deniz ayılarını yedi.

59
Polonyalı bayan diş hekimi 34 yaşındaki Anna Machkowiak, kendisini bir başkası için terk eden eski erkek arkadaşından aldığı intikam yüzünden 3 yıl hapis yatma tehlikesi ile karşı karşıya.

60
Marek Olszewski, dişlerinden sıkıntı yaşayınca eski kız arkadaşı, diş hekimi Anna'nın muayenehanesine gider. Marek'i gören Anna, yardım edeceğini belirterek eski erkek arkadaşını koltuğa oturtur.

61
Aşırı dozda uyuşturucu yaptığı Marek'in bütün dişlerini tek tek söküp, söktüğü yerleri bandajlar, 12 saat sonra bandajları sökmesini söylediği Marek'i gönderir. Marek ise bandajları söktüğünde gördüğü manzara karşısında şoka girer ve soluğu poliste alır.

62
Amerikalı Barbara Soper ve eşi Chad, az rastlanan bir olay yaşadı.

63
3 çocuk sahibi genç çiftin bebeklerinin doğum tarihleri oldukça ilginç.

64
İlk çocukları 08.08.08 tarihinde, ikinci çocukları 09.09.09 ve son olarak ailenin en küçük üyesi de 10.10.10 doğum tarihi ile dikkat çekiyorlar.

65
İstatistik uzmanlarına göre böyle bir durumun gerçekleşme oranı 50 milyonda bir.

66
Çin'in güneyindeki Guangxi eyaletinde kaza yapan bir otobüs şoförü, kırılan camını naylonla kapatarak yolcularıyla birlikte yoluna böyle devam etti.

67
Yolcu ve diğer araçların güvenliğini büyük tehlikeye atarak ilerleyen yataklı otobüs.

68
Otobanda kilometrelerce ilerledikten sonra devriye ekibi tarafından fark edildi.

69
Otobüs şoförü polis tarafından gözaltına alınırken, internette yayılan fotoğraflar binlerce yorum çekti.

70
Daily Mail'in haberine göre, Birmingham Havaalanı'na 70 kilometre mesafede bir kampa park ettiği sabit karavanında iki çocuğuyla birlikte yaşayan 52 yaşındaki Caroline Guy, geçen Pazar günü karavanının tavanından gelen büyük bir patlamayla sarsıldı.

71
Caroline Guy başını kaldırdığında tavanda kırk santimetre çapında bir delikle karşılaştı. Tavandan düşen parçaları toplayan Bayan Guy, neredeyse canına mal olacak olan bu nesnelerin buz parçaları olduğunu görerek bir kısmını buzdolabına koydu.

72
Ancak dışarıda kalan buz parçaları eriyince Caroline Guy hayatının sürpriziyle karşılaştı. Durumu araştıran Bayan Guy bu parçaların uçaktan düşen insan dışkıları olduğunu öğrendi.

73
İngiltere Sivil Havacılık Dairesi, uçaklardan zaman zaman bu tür donmuş dışkı parçalarının düşmesinin normal olduğunu duyurdu.

74
Uçakların yükselmesi sırasında tuvaletlerdeki dışkıların donduğunu belirten bir yetkili, uçağın alçalmasıyla donmuş parçaların yeniden sıvı hale gelerek uçaktan sızdığını bildirdi.Haber Yayın Tarihi: 13.06.2015 10:06 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim! +18 sahneleriyle tepki çeken Sibel Kekilli beyazperdede! Yeni projesini Instagram ele verdi Çorum'da ürküten keşif! Yol çalışmasında 2 bin yıllık insan iskeleti bulundu