Kolombiya'da Yaşayan Kaplumbağa Sırtlı Çocuk - Son Dakika

Kolombiya'da Yaşayan Kaplumbağa Sırtlı Çocuk

21.07.2014 17:06

1
8 yaşındaki Didier Montalvo hayatında ilk kez büyük bir olay için Kolombiya'dan İngiltere'ye gitmek için uçağa bindi.

2
Sırtı kaplumbağa kabuğuna benzeyen bir et beni ile kapladıktan sonra 'kaplumbağa çocuk' olarak anılmaya başlandı.

3
Fakat 3 yıl önce hayatını değiştiricek sırtındaki ağırlığının yüzde yirmisi kadar olan bu büyük yükten kurtulmak için bir ameliyat geçirdi.

4
Annesi "Didier ameliyat olmadan önce çok kötü hisediyordu, sırtındaki o kabuk gibi şekil eğlenebilceği, zevk alabileceği birçok etkinliği yapmasından alıkoyuyordu. İnsanlar ona kaplumbağa çocuk diye seslendiğinde çok üzülüyordu ve cevap vermenin çok zor olduğu o soruyu neden onun bu şeye sahip olduğunu soruyordu." dedi.

5
İngiliz plastik cerrahı Neil Bulstrode , Didier'in bu durumunu duyduktan sonra onu bu kaplumbağa sırtından kurtaracağına ve onunda diğer çocuklar gibi olacağına dair söz verdi.

6
İngiliz cerrah, şimdilerde kaplumbağa çocuğu bu yükünden kurtarmak için çalışıyor.

7
8
9
10

Son Dakika Kolombiya'da Yaşayan Kaplumbağa Sırtlı Çocuk - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı