Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi - Son Dakika

Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi

03.03.2021 14:31

Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı olarak bilinen Mariana Cristina Fragozo Herazo, kendisini gizli bir şekilde takip eden takıntılı hayranları yüzünden yedi kez evini değiştirdiğini söyledi.

1
Instagram'da yaptığı paylaşımlar nedeniyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan 27 yaşındaki model, çoğu erkek hayranının kendisini hediyelere boğduğunu ama gerçekte hayatının böyle olmadığını söyledi.
2
Mariana, takıntılı olan erkek hayranlarının kendisini gizli bir şekilde takip etmelerinden kurtulmak için yedi kez ev değiştirmek zorunda kaldığını söyledi.

3
Takıntılı olan hayranları yüzünden sadece evini taşımadığını bunun yanında gittiği spor salonlarını da değiştirdiğini dile getirdi.
4
Genç model, engellemesine rağmen takıntılı hayranlarının yeni hesap açık mesaj atmaya devam ettiğini söyledi.
5
Mariana, bazı hayranlarının gittiği spor salonuna gizliden girip kendisini cep telefonuyla kayda aldıklarını ileri sürdü.
6
7
8
9
10

Son Dakika Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Eski sevgilisini başka biriyle basınca çıldırdı! Bıçağı aldığı gibi boynuna sapladı Yasak aşk iddiasında bomba gelişme! Hadise ile Reza Zarrab'ın ilişkisini gizemli bir falcı ortaya çıkardı Evinin çatısında karşılaştığı manzara uykularını kaçırdı! Tam 4 metre Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button