Koltuk Değil Oyuncak - Son Dakika

Koltuk Değil Oyuncak

22.12.2010 11:18

1
Kanada Buz Hokeyi Ligi'nin iki takımı Hitmen ile Rebels'in taraftarları, takımlarını karşılaşma boyunca destekledikten sonra çocukları sevindirmek amacıyla başlatılan kampanya kapsamında yanlarında getirdikleri 23 binden fazla oyuncağı piste attı.

2
Hıristiyan alemini yaklaşan Noel heyecanı sararken Kanada'da buz hokeyi tutkunları çocukların yeni yıla oyuncak ayı ile girmeleri için kampanya başlattı.

3
Kısa sürede yayılan kampanyaya destek veren buz hokeyinin iki iddialı takımı Hitmen ile Rebels tribünleri hıncahınç doldururken, karşılaşma boyunca takımlarına destek verdi.

4
Karşılaşmanın bitiş düdüğü ile birlikte binlerce taraftar yanlarında getirdikleri oyuncak ayıları buz pistine fırlatmaya başladı. Piste yağmur gibi oyuncak ayı yağdırılması dakikalar boyunca sürdü.

5
Toplanan oyuncak ayıların hastanelerde, yurtlarda kalan çocukların yanı sıra okullardaki dar gelirli ailelerin çocuklarına hediye edileceği açıklandı.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Koltuk Değil Oyuncak - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı