Son Dakika Haberleri: Komşusunun İneğine Tecavüz Ederken Yakalanan Sapık Hayatı İçin Yalvardı

Komşusunun İneğine Tecavüz Ederken Yakalanan Sapık Hayatı İçin Yalvardı

2 yıl önce

Komşusunun ineğine tecavüz ederken yakalanan sapık hayatı için yalvardı.

1
Kenyalı John Mwaura, kadınlardan AIDS bulaşmasından korktuğunu söyledi.

2
Yalnız olduğu için ve kadınlardan AIDS kapmaktan korktuğu için ineğe tecavüz ettiğini söyleyen adamı kızgın çete yakalayıp dövdü.

3
Bu olayla birlikte Kenya'nın Murunyu köyünde hayvan sapığı beşinci kez bir ineğe tecavüz ederken yakalandı ve bu sefer yakalanınca da:

"Beni öldürmeyin lütfen. Size teslim olup ineğe verdiğim zararı öderim." diye kendini savunarak bir de üstüne "bu ilk seferim değildi. Daha önce bundan başka 4 tane daha inekle ilişki yaşadım." diye itirafta bulundu.

4
Bu olay Kenya'da yaşanan beşinci hayvan tacizi. Daha öncesinde Mart ayında polis ölmüş iki koyuna tecavüz eden bir adamı bir çetenin elinden kurtarmıştı. Ve sadece iki hafta önce annesinin keçilerine ölümüne tecavüz eden 35 yaşındaki Kinyai'li tutuklanmıştı.


5Haber Yayın Tarihi: 26.07.2018 03:38 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu