Kontörsüz Olimpiyat Şampiyonu: Aslı - Son Dakika

Kontörsüz Olimpiyat Şampiyonu: Aslı

11.08.2012 14:41

1

Casus Kamera ile Şüphelere Son!

2012 Londra Olimpiyat Oyunlarında kadınlar 1500 metrede birinci olarak altın madalya kazanan Aslı Çakır Alptekin'in Antalya'daki baba evinde büyük sevinç yaşanırken, telefonla annesini arayan şampiyonun konuşması kontörünün bitmesi nedeniyle yarıda kesildi.

2
2012 Londra Olimpiyat Oyunları kadınlar 1500 metre finalinde 4.10.23 derecesiyle altın madalyaya koşan Aslı Çakır Alptekin, tüm Türkiye ile birlikte Antalya'da yaşayan ailesine de büyük sevinç yaşattı.
3
Ailenin evi ziyaretçi akınına uğrarken, anne Hatice Çakır müsait olduğu zamanlarda kızına ulaşmaya çalıştığını söyledi.
4
Annesini arayan Aslı Çakır Alptekin'in, "Tabii ki olimpiyat şampiyonu olmak benim çocukluk hayalim. Biz bu hayali gerçekleştirdik. En büyük destekçim ailemdir. Aileme sonsuz teşekkürler. Tabii buralara gelmek çok kolay olmadı, çok çalıştık. Yani mutluyum bu başarıyı yakaladığımız için" sözleri ailesini heyecanlandırırken, şampiyonun konuşması kontörünün bitmesi nedeniyle yarıda kesildi.
5
Bir süpermarkette fırıncılık yapan baba Adil Çakır (50), çok güzel duygular yaşadığını ve mutlu olduğunu ifade etti. Duygularını anlatmakta güçlük çeken Çakır, "Bu anlatılamıyor. Yaşamak lazım. Bugün 200 tane ülkenin büyük organizasyonunda benim kızım şampiyon oldu. En büyük servetim bu. Ben parayı ne yapayım, en büyük servetim bu" dedi.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Kontörsüz Olimpiyat Şampiyonu: Aslı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı