Kontrole giden hamile kadın aldığı haber sonrası beş dakika konuşamadı - Son Dakika

Kontrole giden hamile kadın aldığı haber sonrası beş dakika konuşamadı

31.03.2021 15:35

39 yaşındaki Rebecca Roberts, dünyada eşine ender rastlanır bir durumla karşı karşılaştı. Oğlu Noah'a üç haftalık hamileyken kızı Rosalie'ye hamile kalan Rebecca, ender rastlanan bu durum karşısında şaşkınlıktan beş dakika konuşamadığını söylüyor.

1
Dünyada birkaç örneği bulunan ender hamilelik olayı İngiliz kadın Rebecca'nın başına geldi. 39 yaşındaki Rebecca Roberts, oğlu Noah'ı taşıdığı sırada kızı Rosalie'ye hamile kaldı.

2
'İKİZ BEBEK BEKLİYOR MUYDUNUZ?' SORUSU ŞAŞKINA ÇEVİRDİ
İKİZ BEBEK BEKLİYOR MUYDUNUZ? SORUSU ŞAŞKINA ÇEVİRDİ
Rebecca, bu ender görülen hamilelik durumu içinde bulunmasını şöyle anlatıyor: "Kendimizi gerçekten şanslı hissediyoruz, ama bu kadar özel ikizlere sahip olduğumuz için sanırım daha şanslıyız. Bu harika ve bir lütuf. Ultrasonda iki tarama yaptırdım ve bebeklerden sadece biri kendini gösteriyordu. Daha sonra tekrar taramaya gittiğimizde doktor bana, 'ikiz bebek beklediğinizi biliyor muydunuz?' diye sordu."

3
"Şaşkınlık içinde eşimle 5 dakika kadar birbirimize baktık. Konuşamadım. Kalbim yerinden çıkacaktı. Ona gerçek mi diye soru sordum. İlk başta Küçük bebeğin ölçülerini alamadı çünkü çok küçüktü, bu yüzden biraz bekledik ve onun orada olduğunu gözyaşlarıyla izledik."
4
Rebecca, 17 Eylül 2020'de sezaryen ile Noah'ı 12.46'da ve Rosalie'yi 12.48'de doğurdu. Noah doğurduktan sonra 3 hafta hastanede kalırken, Rosalie 95 gün gözetim altında tutuldu. Bebekler şimdilerde sağlıkla büyümeye devam ediyor.
5
SÜPERFETASYON NEDİR?
 SÜPERFETASYON NEDİR?
Rahimde halihazırda gelişmekte olan bir bebek varken ikinci bir embriyonun döllenerek yeni bir bebeğin daha gelişmeye başlaması durumuna süperfetasyon deniliyor.

6
7

Son Dakika Kontrole giden hamile kadın aldığı haber sonrası beş dakika konuşamadı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez