Konyaspor Otobüsü Taşlandı - Son Dakika

Konyaspor Otobüsü Taşlandı

1
Spor Toto Süper Ligi'nde Antalya'da oynanan Medical Park Antalyaspor - Konyaspor maçı sonrasında olaylar çıktı. Maç esnasında Konyasporlu taraftarların yaratığı gerginlik, maç sonu Antalyasporlu taraftarların Konyaspor'u taşıyan otobüsü taşlaması ile doruğa çıktı. Stadın önünde Konyasporlu futbolcuları bekleyen otobüsü, Antalyaspor'lu bir grup taraftar taşlamaya başladı.
2
Otobüsün camlarını kıran taraftarlar bir jandarmanın da yaralanmasına neden oldu. Konyasporlu futbolcular ve basın mensupları yağmur gibi yağan taşlardan korunmak için Konyaspor otobüsünün arkasına saklandı. Konyasporlu yöneticiler taşlamanın ardından güvenlik zafiyeti olduğunu iddia ederek jandarmaya tepki gösterdi.
3
Konyaspor otobüsü yaklaşık 1 saat sonra jandarmanın eşliğinde Mardan Antalyaspor Stadı'nı terk etti. Jandarma ise olay çıkaran taraftarları tespit etmek için çalışma başlattı.

4
Konyaspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, yaşanan olayları sert bir dille kınadı. "Kendini bilmez yaratıklar" diyerek sözlerine başlayan Ziya Doğan, "Güya medeniyetin olduğu bir şehir deniliyor. Ama bazı insanlar medeniyetten nasibini almamışlar. Otobüsümüz taşlanmış, pes diyorum yani. Biz bunu Antalyaspor'a mal etmiyoruz. İnsanlıktan nasibini alamamış insanlar bunlar. Onlar aslında insan bile değiller. Otobüsün camlarını kırarak ne elde etmek istiyorlar. Anlamış değilim" diye konuştu.
5
6

Haber Yayın Tarihi: 23.10.2010 23:26

Son Dakika Konyaspor Otobüsü Taşlandı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir çocuk annesi öğretmen, 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi Estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düşen genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi Sefalet içinde yaşadığı iddia edilen Harika Avcı sessizliğini bozdu Mimar Sinan'ın kalfası inşa etti, 600 yıldır durmadan dönüyor Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu