Köpekbalığını Kuyruğundan Yakaladı - Son Dakika

Köpekbalığını Kuyruğundan Yakaladı

21.01.2013 10:58

1
Avustralya'da ailesiyle tatil yapan Paul Marshallszea plajda çocukların oynadığı sığ suya bir köpekbalığının yaklaştığını gördü. Suya cankurtarandan önce varan Marshallszea köpekbalığını kuyruğundan yakaladığı iddia edildi.
2
Avustralya'da tatil yapan İngiliz turist Paul Marshallszea ülkenin en popüler plajlarından biri olan Bulcock'ta, ayak bileğine gelen sığ sulara yüzen köpekbalığını etkisiz hale getirerek olası bir faciayı önledi.

3
Daily Mail gazetesinin haberine göre, 62 yaşındaki Marshallszea çocukların ve hatta bebeklerin oynadığı yere yönelen köpekbalığını kuyruğundan yakalayarak ters çevirdiği iddia edildi.

4
Marshallszea yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: “Bana doğru döndü ve bacağımı ısırmaya çalıştı. Anlık bir hareketle kendimi kurtardım. Tehlikeli olduğunu biliyordum ama ona derin sulara doğru yüzmesi için yardım ettim.”

5

Son Dakika Köpekbalığını Kuyruğundan Yakaladı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler