Son Dakika Haberleri: Köpekbalığını Kuyruğundan Yakaladı

Köpekbalığını Kuyruğundan Yakaladı

7 yıl önce

1
Avustralya'da ailesiyle tatil yapan Paul Marshallszea plajda çocukların oynadığı sığ suya bir köpekbalığının yaklaştığını gördü. Suya cankurtarandan önce varan Marshallszea köpekbalığını kuyruğundan yakaladığı iddia edildi.
2
Avustralya'da tatil yapan İngiliz turist Paul Marshallszea ülkenin en popüler plajlarından biri olan Bulcock'ta, ayak bileğine gelen sığ sulara yüzen köpekbalığını etkisiz hale getirerek olası bir faciayı önledi.


3
Daily Mail gazetesinin haberine göre, 62 yaşındaki Marshallszea çocukların ve hatta bebeklerin oynadığı yere yönelen köpekbalığını kuyruğundan yakalayarak ters çevirdiği iddia edildi.

4
Marshallszea yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: “Bana doğru döndü ve bacağımı ısırmaya çalıştı. Anlık bir hareketle kendimi kurtardım. Tehlikeli olduğunu biliyordum ama ona derin sulara doğru yüzmesi için yardım ettim.”


5Haber Yayın Tarihi: 21.01.2013 10:58 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü şarkıcıdan çıplak protesto! Bir anda ceketini açıp, göğüslerini gösterdi Cinsel ilişkiye girdiğiniz kişiye dikkat! Korkunç hastalık Türkiye'de sinsi sinsi yayılıyor 10 yaşındayken 'Küçük Ceylan' olarak ünlenmişti! Yeni imajı sosyal medyayı salladı Burnunun ucunda çıkan noktayı ben sanmıştı! Gerçeği öğrenince dünyası başına yıkıldı Latin güzeli Jennifer Lopez, uğradığı cinsel tacizi anlattı: Göğüslerini aç!