Köpekten korkan koç, çobanı boynuz darbesiyle asfalta yapıştırdı - Son Dakika

Köpekten korkan koç, çobanı boynuz darbesiyle asfalta yapıştırdı

22 gün önce

Natures adlı Instagram hesabından, dünyanın dört bir yanına ve sosyal medyaya yayılan vahşi yaşam fotoğrafları görenlere hayret ettiriyor. Tıpkı çobanını iki kez boynuz darbesiyle yere seren koç gibi.

1
Avustralya'da bir sürücünün kamerasına takılan görüntülerde, koyunlarını yolun karşısına geçirmeye çalışan kadın çoban görülüyor.
2
Gayet sakin bir şekilde karşıdan karşıya geçen koyunlar bir anda huzursuz olmaya başlıyor.
3
Köpeğin de eşlik ettiği sürünün arasında olan koç, çobana beklenmedik bir harekette bulunuyor.

4
Köpekten huzursuz olduğu anlaşılan koç, kadın çobanı boynuz hareketiyle yere seriyor.
5
O sırada diğer koyunlar dağa kaçışırken, sürünün köpeği de durumdan huzursuz olup çobana ve koça doğru koşuyor. Yerde yatan çobana saldırmak için fırsat kollayan kızgın koç havlamaya başlayan köpeği de umursamıyor.

6
Yere düştükten sonra olayın şokunu atlatmaya çalışan çoban, tam o sırada koçun ikinci ağır boynuz darbesine mağruz kalıyor. Talihsiz çoban ikinci darbeyle adeta asfalta yapışıyor.

7
O anları kameraya alan sürücünün ise olaya müdahale etmemesi dikkat çekiyor.

8
Natures adlı Instagram hesabından yayınlanan koç ve çobanın mücadelesi ise binlerce izlenmeye ulaşmış ulaştı.
9


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Survivor'da Yasin'le Evrim'in sürpriz yakınlaşması! Yeni bir aşk mı doğuyor? Koronavirüs cinsel ilişki yoluyla bulaşır mı? İşte bu konuda dikkat edilmesi gerekenler Ünlü futbolcu Graziano Pelle'nin model sevgilisinden yürek hoplatan karantina pozları Büyük travma! İtalya'da koronavirüsten ölenlerin tabutunun üzerine kıyafetleri konularak tören yapılıyor Yıldız şarkıcı Rihanna, koronavirüs kapan sporcuyla dalga geçti