Korkunç İddia! - Son Dakika

Korkunç İddia!

11.03.2011 13:18

1
Afyonkarahisar'ın Emirdağ İlçesi'nde 4 yıl önce vatani görevini yaptığı askeri birlikte 2 bin 400 metrelik koşu sırasında kalp krizi geçirip kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Esat Mengilli'nin (27) komutanları tarafından dövüldüğü; kalp rahatsızlığı olduğunu belirtmesine rağmen koşuya zorlandığı ve bu nedenle öldüğü iddia edildi.

2
Babanın şikayeti üzerine, bir astsubayla 3 uzman çavuş hakkında 10'ar yıla kadar hapis cezası istemiyle askeri mahkemede dava açıldı.Jandarma Kıdemli Üstçavuş Özay Ayvaz (34) ile uzman çavuşlar Mustafa Korkmaz (35), Muhittin Baş (34) ve Sinan Almış'ın (34) 'İştirak halinde ölümle neticelenen asta müessir fiil' suçundan Eskişehir Askeri Mahkemesi'nde yargılandıkları bildirildi.
3
Baba Yusuf Mengilli, "Komutanları bize, Esat'ın kalp krizi geçirip şehit olduğunu söylediler. Onu şehitlikte toprağa verdikten yaklaşık bir yıl sonra terhis olan arkadaşları gelip, oğlumun komutanları tarafından dövüldüğünü söyleyince biz de dava açtık" dedi.

4
5
6

Son Dakika Korkunç İddia! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor