Korkunç Kazadan 1 Saniye Önce! - Son Dakika

Korkunç Kazadan 1 Saniye Önce!

10.05.2012 13:24

1
Balo çekimi için poz veren gençler beklenmedik bir kazanın kurbanı oldu.
2
3
4
5
Bu inanılmaz fotoğraf, 2010 yılında Çek Cumhuriyeti'nde bir düğün partisinde çekildi.
6
Tarihi Aichelburg Kalesi'nde fotoğraf çektirmek isteyen düğün davetlileri, 17 kişinin ağırlığını taşıyamayan ahşap köprünün yıkılmasıyla üç metre boşluğa düştüler.
7
Altı davetli ile gelinin yaralandığı olayın ardından itfaiye görevlilerinin bölgeye ulaşmak için oldukça zorlandığı, kimi yaralılar helikopterle hastaneye kaldırılırken, kimilerinin görevlilerin sırtlarında kalenin bulunduğu tepeden indirildiği açıklandı.
8
Fotoğrafların gündeme gelmesinin sebebiyse, gelinin yaşadığı yaralanma ve travmanın ardından kalenin ve köprünün bakımından sorumlu olan kişiye oldukça yüklü miktarda bir tazminat davası açması.
9
Davanın görülmesine devam edilirken, yıkılan ahşap köprünün yerine yeni bir köprü inşa edildiği öğrenildi.
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Korkunç Kazadan 1 Saniye Önce! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı