Korona nedeniyle doktorluğa dönen Güzellik Kraliçesi: Meslektaşlarım sinek gibi yere yapışıyor - Son Dakika

Korona nedeniyle doktorluğa dönen Güzellik Kraliçesi: Meslektaşlarım sinek gibi yere yapışıyor

23.04.2020 17:12

İngiltere'nin güzellik kraliçesi Bhasha Mukherjee, koronavirüsle mücadele edilen bu günlerde asıl mesleği doktorluğa dönerek bütün taktirleri topladı. Göreve başlayan güzel doktor, hastanelerdeki malzemelerin eksikliğinden yakınırken; “Meslektaşlarımız, birlikte çalıştığımız insanlar, sinek gibi yerlere yapışıyor” diyerek durum hakkında endişe verici bir ifade kullandı.

1
İngiltere'nin Derby kentinde yaşayan Bhasha Mukherjee, 2 Ağustos'ta Londra'da düzenlenen Miss England yarışmasında İngiltere'nin en güzel kızı seçildi.
2
24 yaşındaki İngiltere güzelinin yarışmadan kısa süre sonra asıl mesleğinin doktorluk olduğu ortaya çıktı.
3
Yakınlarını ziyaret etmek için gittiği Hindistan'da koronavirüs nedeniyle mahsur kalan güzel doktor, bir süre burada mahsur kaldıktan sonra ülkesine döndü.
4
CNN'e konuşan Mukherjee kararını, "Eve geri dönmek ve doğrudan gelip işe gitmek istedim. Miss İngiltere olmak ve ihtiyaç anında İngiltere'ye yardım etmek için daha iyi bir zaman olamazdı." dedi.
5
Doktor olarak işe dönene kadar 1-2 hafta boyunca kendini tecrit eden Mukherjee, solunum alanında uzmanlaştığını ancak kriz dönemi nedeniyle istenilen her alanda görev yapacağını belirtti.
6
Korona mücadelesinde tanık olduklarını paylaşan İngiltere Güzeli, ''Meslektaşlarımız, birlikte çalıştığımız insanlar, sinek gibi yerlere düşüyor. Bunun sebebi de yeterli koruyucu ekipman ve maskenin olmayışı.'' ifadelerini kullandı.
7
8

Son Dakika Korona nedeniyle doktorluğa dönen Güzellik Kraliçesi: Meslektaşlarım sinek gibi yere yapışıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)
500
Advertisement