Korona nedeniyle doktorluğa dönen Güzellik Kraliçesi: Meslektaşlarım sinek gibi yere yapışıyor - Son Dakika

Korona nedeniyle doktorluğa dönen Güzellik Kraliçesi: Meslektaşlarım sinek gibi yere yapışıyor

İngiltere'nin güzellik kraliçesi Bhasha Mukherjee, koronavirüsle mücadele edilen bu günlerde asıl mesleği doktorluğa dönerek bütün taktirleri topladı. Göreve başlayan güzel doktor, hastanelerdeki malzemelerin eksikliğinden yakınırken; “Meslektaşlarımız, birlikte çalıştığımız insanlar, sinek gibi yerlere yapışıyor” diyerek durum hakkında endişe verici bir ifade kullandı.

1
İngiltere'nin Derby kentinde yaşayan Bhasha Mukherjee, 2 Ağustos'ta Londra'da düzenlenen Miss England yarışmasında İngiltere'nin en güzel kızı seçildi.
2
24 yaşındaki İngiltere güzelinin yarışmadan kısa süre sonra asıl mesleğinin doktorluk olduğu ortaya çıktı.
3
Yakınlarını ziyaret etmek için gittiği Hindistan'da koronavirüs nedeniyle mahsur kalan güzel doktor, bir süre burada mahsur kaldıktan sonra ülkesine döndü.
4
CNN'e konuşan Mukherjee kararını, "Eve geri dönmek ve doğrudan gelip işe gitmek istedim. Miss İngiltere olmak ve ihtiyaç anında İngiltere'ye yardım etmek için daha iyi bir zaman olamazdı." dedi.
5
Doktor olarak işe dönene kadar 1-2 hafta boyunca kendini tecrit eden Mukherjee, solunum alanında uzmanlaştığını ancak kriz dönemi nedeniyle istenilen her alanda görev yapacağını belirtti.
6
Korona mücadelesinde tanık olduklarını paylaşan İngiltere Güzeli, ''Meslektaşlarımız, birlikte çalıştığımız insanlar, sinek gibi yerlere düşüyor. Bunun sebebi de yeterli koruyucu ekipman ve maskenin olmayışı.'' ifadelerini kullandı.
7
8

Haber Yayın Tarihi: 23.04.2020 17:12

Son Dakika Korona nedeniyle doktorluğa dönen Güzellik Kraliçesi: Meslektaşlarım sinek gibi yere yapışıyor - Son Dakika

YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Defne Samyeli bikinisinin üzerine giydiği file elbisesiyle büyülüyor Tüm dünyayı ilgilendiren keşif! Suudi Arabistan'da 120 bin yıllık ayak izi bulundu Fazla parmakları olduğu için sokağa atılan kedi internette fenomen oldu +18 uygulamaya üye olan rugby oyuncusunun katılma sebebi oldukça ilginç: Her şey spor yapmak için Kızının fotoğrafını çeken anne, iki saniye sonra çığlıklarına hakim olamadı