Koronadan ölen insanların sokağa atıldığı ülkede yürek yakan görüntü! Anne, oğlunun cenazesini rikşovla taşıdı - Son Dakika

Koronadan ölen insanların sokağa atıldığı ülkede yürek yakan görüntü! Anne, oğlunun cenazesini rikşovla taşıdı

27.04.2021 09:36

Yaşanan oksijen sıkıntısından dolayı hastanelerin, Kovid-19 hastalarını tedavi edemedikleri, ölen kişilerin akrabaları tarafından virüs kapmamak için sokaklara atılmaya başlandığı Hindistan'da, bir kadın ölen oğlunun cenazesini taşımak için ambulans bulamayınca evladının cenazesini bir rikşovun üzerine koyarak cesetlerin yakılıp gömüldüğü yere götürdü.

1
Sosyal medyaya yansıyan görüntü ülkedeki sağlık krizinin boyutunu tüm çıplaklığı ile gözler önüne serdi.

2
Kovid-19 krizi nedeniyle ambulansların hastalara yetişemediği ülkede bir anne ölen oğlunu kendi imkanları ile hastaneden teslim aldı.

3
Yaşanan ambulans ve oksijen sıkıntısı nedeniyle ülke genelinde ambulans ve oksijen fiyatları tavan yaptı. Oksijen bulamayan bazı hastalar boğularak ölürken bazı hastalar ise yaşadıkları duruma dayanamayıp intihar ediyor.

4
Bir hastanede görevlisi, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, hastalarının oksijen olmadığı için öldüklerini ve bir an önce oksijen tedarik edilmesini istedi.

5
Diğer yandan Kanpu şehrinde bir kadının cesedi cadde ortasında bulundu. Polis ekipleri, kadının oğlunun, pozitif olduğunu öğrenince hastalanmamak için annesini sokağa attığını söyledi.

YORUMLAR (29)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Koronadan ölen insanların sokağa atıldığı ülkede yürek yakan görüntü! Anne, oğlunun cenazesini rikşovla taşıdı - Son Dakika


Advertisement