Koronavirüs aşısı olduktan sonra kendini iyi hissetmediğini söyleyen ünlü model sırra kadem bastı - Son Dakika

Koronavirüs aşısı olduktan sonra kendini iyi hissetmediğini söyleyen ünlü model sırra kadem bastı

26.03.2021 13:59

Kuzey Kore ziyaretinde çektirdiği çıplak fotoğrafları paylaştığı için ölüm tehditlerinin hedefi olan ünlü model Liziane Gutierrez, 6 Mart'ta koronavirüs aşısı oldu. Aşıdan sonra kendisini iyi hissetmediğini belirten Gutierrez'in o günden beri paylaşım yapmaması endişeye neden oldu.

1
Bir süredir gündemi meşgul eden Brezilyalı model Liziane Gutierrez, en son Kuzey Kore ziyareti sırasında çektirdiği çıplak fotoğraflarıyla konuşulmuştu.
2
Kuzey Kore'de büyük tepki çeken Gutirerrez ölüm tehditleri almıştı.
3
Çektirdiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaşınca sosyal medyadan tehditlere maruz kalan Brezilyalı güzel model, paylaşımını yoruma kapatmıştı.

4
Ölüm tehditleri aldığını belirten Liziane Gutierrez geçtiğimiz günlerde aşı oldu.
5
Yaşı genç olmasına rağmen yaşlı insanlardan önce aşı olunca ülkesi Brezilya'da da tepkilerin hedefi olan Gutierrez "Bu benim hatam değil, sıranın önüne geçmedim" diye kendisini savunmuştu.
6
Vücudunun reaksiyon gösterdiğini ve kendisini iyi hissetmediğini yazan Liziane Gutierrez 7 Mart'ta yaptığı bu paylaşımdan sonra bir daha paylaşım yapmadı.

7
Aradan iki hafta geçmesine rağmen ünlü modelden ses gelmemesi endişelere neden oldu.

8
Türkiye'ye gelmişti
Türkiyeye gelmişti
32 yaşındaki model Liziane Gutierrez, estetik ameliyat olmak için Türkiye'ye de gelmişti.

9
Yağ aldırma işlemi için gelen Gutierrez'in ameliyatında sorun çıktığı ve güzel modelin yoğun bakıma alındığı iddia edilmişti.
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Koronavirüs aşısı olduktan sonra kendini iyi hissetmediğini söyleyen ünlü model sırra kadem bastı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler